Wpis z mikrobloga

  • 1
Mirki. Zgubiłem 5 z 7 biletów na pociąg PKP IC. Da się coś z tym zrobić? Za wszystkie płaciłem kartą kredytową. Były to bilety weekendowe - zostawiłem je dzisiaj w pociągu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy da się to jakoś ogarnąć? Mam potwierdzenie sprzedaży na karcie kredytowej jedynie i 2 bilety z 7 które były kupione. Bo będę w dupie z $.
#pkp #intercity #podroze #pociagi
  • 5
  • Odpowiedz
@pugib: niestety, jeśli nie są to bilety internetowe, to nie będzie możliwości odzyskania za nie środków, bo są to nie są bilety imienne w momencie sprzedaży (bo swoje dane nanosi się długopisem), więc PKP IC by nie wiedziało, czy sprzedałeś na Allegro, czy faktycznie zgubiłeś
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Reggy
@pusheeny
Nie chce za nie kasy tylko udowodnienie, że takie bilety posiadałem żeby jutro wrócić do domu. Mam 2 z 7 na których jest też rezerwacja na powrot (była na jeden przedział 7 miejsc). Ale tak myślałem, że nic z tego nie będzie :/
  • Odpowiedz
@pugib:

9)za bilet zagubiony, zniszczony, zafoliowany lub skradziony, PKP Intercity nie zwraca należności i nie wydaje duplikatu, także w wypadku zgłoszenia straty do organów ścigania.
  • Odpowiedz