Wpis z mikrobloga

batman arkham asylum: gram na normalnym i ni chuaj nie mgoe przejsc walki z bosse mzwanym jokerem.. no zajebują mnie w ostaniej fazie, mam na maxa rozbudowany pancerz i walke wręcz a i tak #!$%@?.. ogladalem na YT jak to przechodza to niby bez staty życia na hardzie cisną.. ja w to nie wierze :| teraz chyba zawsze bede gral na latwym bo siedzien godzine ponad nad tym juz mnie #!$%@? #batman #batmanarkhamasylum #steam #gry #zalesie
  • 24
@Dorrek: może ja coś źle robię? jaka taktyke na tych dryblasów najlepiej stosować? tylk owrecz walka czy batarnagi albo cos innego? jakich kombinacje na padzie do walki wrecz uzywales?
@Wirtuoz: Ze 3 lata temu ostatnio gralem, takze zadnych kombinacji nie pamietam. Jesli dobrze pamietam, to przede wszystkim kontry na tych przydupasow, zeby mieli mala szanse mnie trafic.
Moze to cos podpowie.
D.....k - @Wirtuoz: Ze 3 lata temu ostatnio gralem, takze zadnych kombinacji nie pami...
@Wirtuoz: W city jak najbardziej można na trudnym bo i tak jest łatwo. Na trudnym nie polecam grać tylko w asylum bo nie ma znaczników kontr a do tego nie można zmieniać w trakcie gry poziomu trudności.
@Wirtuoz: No jest osiągnięcie. Ale City na trudnym jest bardzo proste, bo nie dość że gra jest ułatwiona tym że masz więcej pancerza to dodatkowo na trudnym dalej masz znaczniki kontr no i dochodzi przycisk szybkiego użycia gadżetu.