Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam złe przeczucie mirki. Zastanawiają mnie pewne działania rządzących. Mianowicie dziwne akcje jak:
- Obrona Terytorialna w każdym powiecie (przygotowania cywilów do czegoś?)
- dziwna akcja z gruntami rolnymi (zabezpieczenie źródła wytwarzania pożywienia?)
- dziwne manewry wojskowe
- wycinka drzew bez zezwolenia ( skutkuje masowym rąbaniem drewna na opał)

do tego
Niemcy sprowadzają swoje złoto do kraju
Rosjanie zwiększają rezerwy złota
Rosjanie, Żydzi nawołują do powrotu rodaków do kraju (Morawiecki też)
Celowy kryzys imigracyjny, mówi się o nich jak o brudnej armii
Mówi się o kryzysu bankowym, a nawet o resecie finansowym

JASNY GWINT

idę robić zapasy kaszy gryczanej

#teoriespiskowe

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko kto przeciwko komu? Poważny konflikt bliski choć trochę realiom to Chiny z swoimi satelitami vs reszta świata? Albo Trump z Putinem jako dobrzy kumple zaorają Europe? W bliższej przyszłości będą jedynie konflikty lokalne, raczej daaalekie od naszych granic. Jedyne skutki jakie odczujemy to papier do dupy bądzie droższy.
MeksykańskaWybranka: No bo niespokojne czasy ida. Ja wiem, ze w polskich mediach to tylko pis, kod, tusk, trybunal itp. A wazne rzeczy mijaja bez echa. Chiny rosna w sile i beda chcialy wrocic na miejsce, ktore zajmowaly w zasadzie od zawsze do XX w. USA relatywnie slabna i rozpoczyna sie przepychanka o hegemonie. Chiny to by chcialy przede wszystkim odzyskac kontrole nad morzem poludniowochinskim - jedna z glownych arterii handlowych swiata.
GigantycznyMirek: @Asterling: co masz na myśli mówiąc, ze to był zacofany kraj? XIX i XX w. to był faktycznie upadek imperium, kiedy to industrialne panstwa kolonialne je "rozmontowaly". Nie doceniasz zmian jakie miały miejsce w Chinach od otwarcia na świat w latach 70. XXw. Tam jest jeszcze masa do zrobienia i na pewno nie są gotowi na hegemonię światową ale są już mocarstwem regionalnym i chcieliby sami rządzić się na