Wpis z mikrobloga

@innv: kurde w sumie odkrylem nowe uczucie - poznalem wlasnie naocznie moc internetu. w czasie rzeczywistym widze jaka jest pogoda kilka tys km od mojego domu, pelne slonce na zdjeciu w telefonie a na zywo za oknem ciemno i cicho.
kurde ciezko mi to opisac ale wlasnie czuje cos czego nigdy nie czulem, takie swego rodzaju zdumienie, mimo tego ze wiedzialem jak dziala internet (no ciezko nie wiedziec) i ze jak
  • Odpowiedz
@innv: piękny kraj, ale lokalsi to tak irytująca nacja, że chyba bym się tam nie wybrał :D Pracowałem z tymi baranami prawie 1.5roku i podziękuję:(
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal: Też czasami wpadam w taką zadumę jak np. Oglądam Fazowskiego i widzę randomowych ludzi których mija. Wiesz, raczej na 100% nigdy więcej ich nie zobaczę, po za tym jedym razem. A i jeszcze jak pomyślę, że oni mają jakieś codzienne problemy, o których nigdy się nie dowiem.. Wtedy moje problemy są jakby mniejsze znaczeniem.
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal: @FarGO: A dodaj do tego zdumienie, że w czasach kiedy za pomocą zlepka plastiku, kwarcu i metalu w sekundzie można skontaktować się z (prawie) dowolnym człowiekiem na Ziemi, na tym samym świecie żyją faceci z prześcieradłami na głowach wierzący w dziewice, a gdzieś indziej istnieją designated shitting streets ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@caribbean póki co urlop, ale jest plan by się tutaj przenieś przynajmniej na pół roku :) albo na dłuższy nieokreślony czas
  • Odpowiedz