Wpis z mikrobloga

czytałem po prostu ostatnio badania przeprowadzone na dużej grupie konsumentów apple


@MMercator: Piecze cię dupa, jesteś smutnym człowiekiem. Masz jeszcze szansę, jak od dziś zaczniesz zachowywać się jak człowiek to przeżyjesz życie znacznie bardziej treściwie, czyli nie jako szuja.
nie znasz nie oceniaj


@MMercator: Widzę co piszesz, tego typu wypowiedzi świadczą o twoim problemie z własną osobą, patrzysz w lustro i się brzydzisz? Więc zrób coś z tym i znajdź sobie hobby.
mam schizofrenie paranoidalną, dalej zamierzasz mnie obrażać buraku


@MMercator: To weź leki, jak nie wiesz jakie idź do lekarza. To w XXI wieku się leczy. I nie jestem burakiem, bo z przyjemnością patrzę w lustro i mam hobby, nawet kilka.
no niby jakie masz hobby, co ?


@MMercator: Pogadał bym sobie z tobą jeszcze, ale jest sobota idę sobie z piękną żoną (To nie tylko moja subiektywna opinia) pooglądać serial, potem ogarnę ogród jak przestanie padać i przygotuję na jutro rower. Także serio, weź się #!$%@? w garść i nie bądź przegrywem życiowym. Bywaj!
eszcze, ale jest sobota idę sobie z piękną żoną (To nie tylko moja subiektywna opinia) pooglądać serial, potem ogarnę ogród jak przestanie padać i przygotuję na jutro rower. Także serio, weź się #!$%@? w garść i nie bądź przegrywem życiowym. Bywaj!


@reddin: #!$%@?