Wpis z mikrobloga

Co ten kurier odjaniepawlił to ja nawet nie xD
Zamówiłem od prywatnej osoby paczkę z olxa za pobraniem, wynikły jakieśtam komplikacje, pomylili list przewozowy. Dzisiaj dojechał kurier, daje paczkę, podpisałem, o hajs nie pytał. Mówi, że opłacone. No to spoko XD
Firma kurierska DPD, za dużo złego wyrządzili mi i moim znajomym niszcząc przesyłki i odwalając jakieś inby, bo przeciez nie ich wina ze paczka się sama zniszczyła podczas przewoszu. Nadszedł czas słodkiej zemsty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam do Was, Mircy, pytanie. Jak nie płacić tym gnojom i sprawić, żeby oddali kasę nadawcy? Jak wygląda przekazanie pieniędzy nadawcy? Paczka nie jest jakaś strasznie wartościowa, ale mam nadzieję, że choć trochę przyczynię się do upadku tej dziadowskiej firmy.
#kiciochpyta #kurierzy #januszebiznesu #pytanie
Tarzan_boj - Co ten kurier odjaniepawlił to ja nawet nie xD
Zamówiłem od prywatnej o...

źródło: comment_JOz7NfxpSB3ggZu38kmY7TJpBKO7oyO8.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Tarzan_boj: zobacz czy na liście przewozowym jest COD, pobranie. Jeśli nie ma to sprzedawca się jebnął i to jego oszukasz. Jak jest to wina kuriera, on nie pobrał on za to zapłaci. O tym że nie pobrał kasy dowie się tego samego dnia na bazie jak będzie się rozliczał
  • Odpowiedz
@totalski: niekoniecznie, jeśli wina leży po stronie firmy, jeśli ma to zabolec jakiegoś człowieka a nie firmę to zapłacę, nie jestem polakiem zwierzakiem, to samo tyczy się nadawcy, jeśli trzeba będzie to ofc doślę kasę
  • Odpowiedz
@Tarzan_boj: skąd mogę wiedzieć ze to żart. Nie mogę myśleć ze wszystko jest żartem bo nie jest. Żart komunikuje się w jakiś sposób, załóżmy ja dodaje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a rozmawiając z innymi śmieje się albo pokazuje górne zeby
  • Odpowiedz