Wpis z mikrobloga

@MichaelT128: nie, mamy tutaj takiego lokalnego. Mam światłowód od nich. Łączę się przez Wi-Fi, spróbowałbym kiedyś kablem, gdyby nie to, że musiałbym wiercić sufit :D Router mam można powiedzieć dokładnie pod swoimi nogami, piętro niżej
  • Odpowiedz
@kris12151: No to może to być też wina Wi-Fi. Pobierz program WinMTR i sprawdź straty np. do adresu routera. Jak będą straty to będzie oznaczało winę Wi-Fi. Można będzie to rozwiązać np. poprzez PLC Ethernet.
  • Odpowiedz
@kris12151: tak, to wina wi-fi. Sam tak próbowałem grać. Mimo, że zasięg na fulla, to i tak ping nagle skakał do około 300, lub bywały pojedyńcze ściny. W Twoim wypadku nie ma innego wyboru niestety, trzeba poprowadzić kabel
  • Odpowiedz
@MichaelT128 @KrystJan
Zagrałem MMa, włączyłem na ten czas WinMTR i wiersz poleceń z komendą: ping 192.168.1.1 -t
1. Problem występował, w konsoli komunikaty podobne jak w zdjęciu z pierwszego postu
2. WinMTR wykazał loss 1%
3. W wierszu poleceń w momencie występowania problemu pojawiał się komunikat "request timed out"

O czym to może świadczyć? Problem z wi-fi?
kris12151 - @MichaelT128 @KrystJan
Zagrałem MMa, włączyłem na ten czas WinMTR i wier...

źródło: comment_FZQis6gqescJwjY2T2KBvB2DFUD3lWju.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MichaelT128 @KrystJan
Pożyczyłem modem Wi-Fi do USB, taki z antenką, na nim chodzi prawidłowo. W CSie problem już nie występuje, w speedtest mam lepsze wyniki, loss 0%, a ping test w wierszu poleceń w końcu stabilny. Muszę kupić sobie taki sprzęt :) Dzięki za pomoc
  • Odpowiedz