Wpis z mikrobloga

Uwaga, pytam absolutnie serio.

Czy są u nas jakieś portale lub newsodajnie prawackie, które nie są jednocześnie PiSowskie ani endecko-braunowskie? Jestem prawakiem, profil konserwatywny ze skrzywieniem libertariańskim, nijak mam się do neuropy (są tylko dwie płcie, pyśki ( ͡° ͜ʖ ͡°)), Krytyką Polityczną, Środą i Szczuką gardzę jak mało który, ale jednocześnie co zerkam na działania PiSu i ich populistyczne pogrzanie to chce mi się rzygać (nie wspominając o ich nader niebezpiecznej dzieciniadzie międzynarodowej, która ustawia nas na talerzu ruskim). Jestem wolnorynkowcem, zwolennikiem państwa które się nie #!$%@?, lubię Thatcherową i Reagana, nie uważam aby pewna nacja na Ż stała za wszystkim, nie uważam że kobiety mogą się realizować tylko w kuchni i ogólnie Janusz Krul mnie nie pociąga, a zazwyczaj ino wkurza.

Brakuje mi serialnie dobrego źródła informacji, które nie #!$%@?łoby mnie nagłówkami. Zarówno te z lewej, jak i z prawej doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Znajdźcie mi coś, bo oszaleję. (,)

#polska #4konserwy #neuropa #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #zagubionymirek #pytanie #internet
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EmbargoNaBany: sry ale linia podziału ideologicznego przebiega obecnie tak, że jedyne co znajdziesz w tym zakresie o którym piszesz to półamatorskie blogi. Najbliżej z głównego nurtu będzie chyba Rzeczpospolita
  • Odpowiedz
Pi(no)kio.pl to zbyt niepoważne źródło, jeśli chodzi o same wiadomości?


@aj_waj: więcej tam fake newsów niż na gazeta.pl (bo tam częsciej widać informacje przefiltrowane przez ich światopogląd niż prawdziwych fejków)
  • Odpowiedz
@aj_waj: Co natrafiłem na jakiś artykuł z Pikio to albo skomentowany tak, jakby pan redaktor w ogóle nic nie zrozumiał z przekopiowanego newsa do którego dodawał swój komentarz, albo tabloidowy nagłówek, albo obie te rzeczy naraz. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Więc nie za dobrze. Pomijam, że szukam ogólnie czegoś reprezentującego podobną do mnie filozofię życia i polityki, Pikio tak trochę zbiera, miesza i wyrzuca bełta (z
  • Odpowiedz
@aj_waj: O, nie znam. Wygląda to bardziej na periodyk na pierwszy rzut oka, niż na bieżący komentarz, ale jestem pełen nadziei że może czytadło będzie dobre. Zobaczę, dzięki qmplu. Wiszę ci kompot. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EmbargoNaBany: Tak jak mówię - to bardziej publicystyka i komentarze, a nie wiadomości (sam takiej strony szukam), ale kilka razy widziałem artykuły stamtąd na Wykopie i były ciekawe.
  • Odpowiedz