Wpis z mikrobloga

@klaniam: szukam czegoś na parę lat. Przeglądając internet to standardowo robi się w nim dwuklik, kolega pisze jeszcze o łuszczącej farbie. Coś takiego nie martwi mnie w ogóle, ważne żeby optyka nie padła i była na wysokim poziomie.
Zwykle gram na high sensie, więc zależy mi na tym żeby nie "rzucało" mi na boki.
@domel88: Pewnie standardowy zabieg to zmniejszenie dpi do 800-1000, żeby sensor był używalny ? Trochę wypadłem
@domel88: Jest mniejsza, ma inny kształt, inny sensor. W odświeżonej wersji Rivala 300 guma już się nie wyciera. Jeśli masz starą wersję, możesz odesłać na gwarancję i z miejsca wymienią ci na nową. @makumbanoob: mam tego rivala od jakiegoś roku, używam codziennie dość sporo i wygląda jak w momencie zakup.
@makumbanoob: szukaj czegoś innego. Średniej jakości sensor. Już ten dm1 jest znacznie lepszy (pmw3310dh), cougar530m, roccat kone pure optical black edition (zwykły kone pure optical jest na 3090 więc też już średnio opłacalny, ale ten black edition [na 3310] jest już spoko)