Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się jak robi się zarabiający na siebie support produktu? Bo ja im częściej mam styczność z supportem produktów około Wordpressowych, to mam wrażenie, że rozumiem jak on działa.

Kupujesz coś za $X, korzystasz. Znajdujesz problem. Dostajesz odp: idź wynajmij freelancera bo to za trudne by Ci wytłumaczyć.

https://blog.gutek.pl/2017/03/09/jest-za-trudne-musisz-wziac-specjaliste/

#programowanie #informatyka #wordpress #technologia #jquery #javascript #gutek #gutekpl #projekt365
jgutkowski - Zastanawialiście się jak robi się zarabiający na siebie support produktu...

źródło: comment_7SctCRxt5w3UpvgSFk4t5fS9bTzP7oMe.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@jgutkowski: cały świat WP jedzie na masowości rozwiązań, stąd niski koszt i spychologia, no bo ciężko oczekiwać od templatki za $40, że ktoś poświęci kilka razy tyle na rozwiązywanie *twoich* problemów. No chyba, że są masowe, wtedy leci aktualizacja.

Dobra przeczytałem cześć arta:

Tak, nie pomyśleliśmy o tym, dzięki, dodamy do listy features. Ja nie jestem zaś wstanie Ci pomóc tego rozwiązać bo jest to poza zakresem moich umiejętności.


Nope. Mamy
  • Odpowiedz
@jgutkowski: a czego się spodziewasz po szablonie za $80? Czy nawet $50 bo taka jest średnia themeforest?
To jest masówka, support odpowiada zapewne jak zainstalować szablon i zmienić header. Chcesz coś ponadto, to płać.
Jeśli support miałby rozwiązywać problemy każdego kupującego osobno, to szablon kosztowałby $800, a nie $80.
  • Odpowiedz
@jgutkowski: nie zdążyłem z editem wcześniej, m.in. miała być 1/10, ale co tam. Natomiast odnośnie tego:

Zamiana:

jQuery('article')

Na:

jQuery('article, .page')

COMPLEX task, CORE files, CUSTOMIZATION, GOOD coding skills…


Niby tak i pewnie zadziała, ale tam są instalacje w dziesiątkach tysięcy sztuk, jak tam mają podpięty inny listener dla page, albo page pojawia się wielokrotnie (np w tych nowych stronach multipage z 4.7) to będziesz miał burdel, a oni - potencjalnie
  • Odpowiedz