Wpis z mikrobloga

Hurr durr, #dzienkobiet w szkole, trzeba coś przygotować.
"Ej chopaki, złóżmy się i kupmy każdej po kwiatku"
Proporcje w klasie 7-miu nas na 25 różowe paski + nauczycielki. To od każdego po 25 zł i kupiliśmy każdej po róże.

W klasie po rozdaniu:
"Dziękuję" / "Miło z waszej strony" / "Wow, naprawdę fajnie" / "Mogliście się bardziej postarać"
----------------------------------------------------------------------------^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
/
/
|
To... Coś takiego usłyszeliśmy od jednej z #karyna klasowych. Argumentowała to w ten sposób:
"My wam na dzień chłopaka kupiłyśmy ciasto, a wy nam po kwiatku. Powinniście nam dać coś lepszego niż to."

No ja pierniczę, myślałem, że jej nawrzucam w sali, ale się wstrzymałem. One się na dzień chłopaka złożyły po 3,50, kupiły kijowe ciasto, które same zjadły i czego oczekiwały? Że zamówimy catering, fontannę czekoladową, stół szwedzki?

Już wracając do domu zadzwoniłem do matki, żeby mi bigos nastawiła, a sam poszedłem dłuższą drogą, bo musiałem się przejść grrrrrr...

#logikarozowychpaskow #szkola #szkolabaza #dzienkobiet
! Jak ktoś ma to poproszę maść na #boldupy
  • 12
@32zlote Pomyśl sobie co ja mam powiedzieć, kiedy jestem jedną dziewczyną na wcześniej 30 chłopaków, teraz 27. Zawsze piekę im ciasto albo daję coś słodkiego. Oni mi dają kwiatki i czekoladę. Domyślam się że to prezent za nie więcej niż 15 zł, ale bez przesady żebym robiła o to problemy. Mogłam Bardzo doceniam to, że o mnie pamiętali i pomyśleli. Było mi bardzo miło i nie mam na co narzekać
Nie przejmuj