Wpis z mikrobloga

Mirki tak się zachwycały #majonez Kielecki I pomyślałem, że spróbuję, bo przecież mirko nie może się mylić.

No i powiem Wam, że zrobiłem błąd #!$%@? życia. Kwaśny, blady, bez smaku poza tą kwaśnością. Żałuję tych 3,50 PLN, bo nikt mi ich #!$%@? nie zwróci. Serio, tylko Winiary.

Aha, jak ktoś chce, to mam do oddania słoik majonezu, użyty tylko raz, małą łyżeczką.

#bojowkiwiniary #gotujzwykopem
  • 47
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: A daj spokój, całe życie na Kotlinie, ale kupiłam ostatnio w końcu tego Włocławka, bo Mircy zachwalali a się okazało, że to nawet nie smakuje jak keczup, bo w składzie 7,3% przecieru z selera i 6,7% cebuli. "Plus" jest taki, że da radę się przyzwyczaić. Do wszystkiego da radę się przyzwyczaić skoro istnieją fani Tortexa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@thrawn41:

@Jimmyjim: tak to jest jak twoje kubki smakowe są otępiałe od chemii i konserwantów.

No i dokładnie właśnie wtedy lubisz Kielecki, ten tłuszcz z octem.


Nie wypalone chemią kubki smakowe nie są w stanie zdzierżyć tyle kwasu na raz.
  • Odpowiedz
@Jimmyjim: wiesz, jak zazwyczaj jesz rzeczy napakowane chemią to później coś naturalnego smakuje "bezsmakowo" - zauważyłam po tym jak przestałam dodawać np. kostki rosołowe. Na początku rosół smakował ohydnie, nie ważne ile soli, pieprzu dowaliłam, dopiero po pewnym czasie i odstawieniu wszystkich polepszaczy smaku w jedzeniu - normalne jedzenie, bez dodatków, zaczęło mi smakować.
  • Odpowiedz