Wpis z mikrobloga

No i już po treningu. Klatka, triceps, biceps, brzuch i dolne partie pleców zrobione, a na dodatek zaliczyłem pięciokilometrowy marszobieg na orbitreku. Miałem dziś niesamowitego kopa, a teraz mam zajebistą pompę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdziwiło mnie to, że aż tak mi forma nie spadła, w zasadzie jest prawie tak dobrze jak przed przerwą :3

Przed wyjściem łyknąłem wspomagacze, a po treningu kupiłem sobie białko o smaku czekoladowo-miętowym na wodzie :3

Zaraz zawołam komentujących poprzedni wpis ()

A teraz idę się myć, brb :3

#randomanimeshit #akiyamato #idolmaster #idolmastercinderellagirls #
qqwwee - No i już po treningu. Klatka, triceps, biceps, brzuch i dolne partie pleców ...

źródło: comment_y37NiSqQYX72DQDfeRyx4tDMAht0lJ05.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Killeras: 7 złotych na białko i kilka złotych na inne fajne rzeczy = mniej pieniędzy na piwo, słodycze i cipsy = mniejszy bęben = profit
( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Hajak: Będę się starał wrócić do starego trybu treningowego, zacznę od dwóch treningów tygodniowo (i jakichś prostych ćwiczeń w domu), a potem spróbuję przeskoczyć na trzy, tak jak dawniej :3
  • Odpowiedz
@wykopowy_on: Pierwsze treningi mogą być dziwne lub niezbyt udane (sam pamiętam gdy byłem siłownianą zielonką xD), ale jak już opanujesz ćwiczenia (i przede wszystkim technikę ich wykonywania np. łokcie przyklejone do klatki podczas robienia tricepsu na wyciągu, nie machaj nimi xD) to idzie się wkręcić. A potem ciągle bić swoje rekordy w wyciskaniu, ciągle brać coraz większe ciężary i odczuwać z tego satysfakcję ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@wykopowy_on: No to gitara, mnie ojciec wkręcił i teraz mogę działać na własną rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na lepszych siłowniach są trenerzy, którzy zawsze służą pomocą i dobrą radą - wystarczy zapytać ^^

Jaki wzrost i waga?
  • Odpowiedz
@wykopowy_on: 178 (tak +/-) i 79 wagi here. Tylko nie wiem ile z tego to tłuszczyk, a ile mięśnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak czy inaczej widzę w lustrze, że wypadałoby trochę brzuszka zrzucić, bo przez rok nie ćwiczyłem, więc te 6 nabytych w tym czasie kilogramów to w większości tłuszcz xD

Na początku ćwiczyłem na osiedlowej (bo tam zawsze ćwiczył ojciec), potem osiedlową zamknęli i
  • Odpowiedz
@wykopowy_on: Ogólnie to zazwyczaj jest tak:
Osiedlowe są tańsze, ale mają mniej lub gorszy sprzęt (chociaż na start w zupełności wystarczy, mojemu ojcu przez kilkadziesiąt lat wystarczyło nawet), ale w zależności od lokalizacji/miasta ludzie mogą być niezbyt ciekawi.

Sieciowe są droższe, ale zazwyczaj mają więcej i lepszy sprzęt, a wyższa cena odfiltrowuje trochę nieciekawy element ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście zdarzają się odstępstwa od reguły (
  • Odpowiedz
@jamal013: Z tego wszystkiego co wziąłem to tylko białko coś konkretnego przy pakowaniu daje, te kapsułki są na wspomaganie zrzucania tłuszczu, a Napalm daje fajnego kopa dzięki dużej zawartości kofeiny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz