Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni czemu Passaty tak trzymają cene? Obszedłem z kumplem z 10 komisów w Lublinie i albo słabo szukaliśmy albo nie bardzo jest na czym oko zawiesić... Dzisiaj obejrzałem Passeratiego z 1.8T. Niby wszystko ok, ładny, z gazem. Jednak na kierownicy tandetny pokrowiec, pod niego nie zaglądałem. Ciekawi mnie też luźno wsadzona zmieniarka, a po bokach pustki, jak by coś było wyłamane czy co... nie wiem. Nie planowałem Passata więc się tym nie interesowałem. Wystawiony za 13400.
Brak opon letnich, butla z gazem jeszcze rok ważna, silnik chodzi równo, koła pasowe na oko idealnie równo chodzą. Tyle dopatrzyłem ot tak o, byliśmy w czasie pracy i nie było czasu na dłuższe oględziny niż wstępne. Opony jakieś dziwne, nie znalazłem tam rocznika tylko jakieś literki zamiast tego.

http://moto.gratka.pl/tresc/volkswagen-passat-b5-fl-nowy-olej-i-21705176.html#5bcecf910469635f,1
Albo jego ogólny stan jest taki dobry albo jest przewartościowany z 5k zł. Może ktoś z was po zdjęciach więcej wypatrzy niż ja na żywo... mam też na telefonie zdjęcie tabliczki z VIN.

Byliśmy też w inny miejscu i też były tam passaty z tym motorem ale nie było nikogo z obsługi do pokazania aut :D był tam też 2.8 V6 4 motion za... 7700 :o rok chyba 99 czy 98. Auta z większymi silnikami są tańsze czy co...

Pomijam już fakt, że dostaje #!$%@? od tego szukania, jeszcze nic konkretnie nie sprawdziłem dokładnie i już mnie coś trafia...
#mirekhandlarz #samochody #kupautozmikro #passat
  • 7
@Kodziak: na miejscu nawet nie zauważyłem tego, a na zdjęciach też ledwo dopatruje ( ͡° ͜ʖ ͡°), tak czy owak przewartościowany sporo. Książka się urywa w roku chyba 2007 na przebiegu 77kkm, oczywiście z Niemiec ściągany.

@mikii77: @Drogomir: gorzej, że nie wiem już co innego brać. W ogóle innych aut mało w tej kasie, masa passatów i golfów czy audic a4/a6. Ogólnie silnik 1.8T mi
@Alchemik88: nie chodzi o samego pasata. Auta z 1.8t trzymają cenę ze względu na silnik. Jeśli nie jest totalnym golasem to trzeba szykować te 13k minimum na coś taka prawda