Wpis z mikrobloga

@Kasztani: Zobacz ile w Internecie jest filmików z dość poważanymi problemami dot. tego sprzętu. Póki co moim zdaniem stanowczo nie warto. Gier mało, konsola niedopracowana. Lepiej poczekać na jej lepszą wersję. Sam tak zamierzam zrobić.

A tego co pisze @goomba-pl nie ma w ogóle co czytać, bo to dzieciak nieznający podstaw ortografii i fanboy Nintendo. Zachowanie jego jest identyczne jak po zamachach we Francji i Nadii piszącej że sytuacja stabilna.
@iamtehwin: zobaczmy

1. Konsola nie umożliwia transferu stanu zapisanych gier (czyli jak pamięć wewnętrzna siądzie, to 1000 godzin w Zeldzie wyparuje; nie da się zapisów skopiować na USB czy do chmury, jak to pozwala np. PS4)


Ktoś pisał niedawno pod tagiem, że początkowo na wii czy wii u było podobnie, ale dodali to potem w jakimś patchu. Więc się zbytnio tym nie martwię.

2. Port ładowania konsoli jest tak umiejscowiony, że
@epi: to jest taki lel wymieniać port na dole tabletu, gdy na tym jest szyte całe łatwe switchowanie z konsoli przenośnej na domową. :P Albo wymienić BSOF, bo ktoś dostał wadliwą sztukę.

Ale z tą chmurą albo innym transferem sejwów to Nintendo bym nie wierzył, że to tylko na ten moment tego nie ma i będzie niedługo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako standardowy posiadacz bez problemów (no
@Theos: @epi: @Kasztani: Ja mam problem ze stacją dokującą, konsola się w niej lekko chybocze, zarysowań nie generuje ale nie wiem jak będzie w przyszłości no i wczoraj nie chciała mi w ogóle działać. Dopiero po obróceniu wtyczki usb-c poszło co wydaje mi się dziwnym zachowaniem.

Jak myślicie można wymienić samą stację dokującą? :)
@shpoora spróbuj, może Ci wymienią, powinno to być normalnością (zwłaszcza gdy stacje są sprzedawane osobno, więc są dostępne), ale to w końcu Nintendo i do tego Nintendo w Polsce.
@epi:

Ktoś pisał niedawno pod tagiem, że początkowo na wii czy wii u było podobnie, ale dodali to potem w jakimś patchu. Więc się zbytnio tym nie martwię.


Ja tam wciąż nie widzę na wiiu opcji utworzenia kopii sejwów na pendrivie albo karcie pamięci. A dysku twardego na usb nie będę specjalnie formatował i wyłączał sobie z użytku...

Zresztą czytnik kart sd w wiiu ma chyba tylko jedno zastosowanie - przeniesienie