Wpis z mikrobloga

Mam problem z samochodem. #renault #laguna 2 po dwóch dniach postoju na parkingu przestała zapalać. Słychać jak rozrusznik normalnie kręci, natomiast nie ma zapłonu. Podłączyłem OBD scaner z apką i nie wyszukała ona żadnych błędów.
Czy zna ktoś i mógłby polecić #mechanika w #opole który mógłby się podjąć zadania?
#mechanikasamochodowa #pomocy #samochody #rozrusznik
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubasu0: jak masz lpg, próbuj odpalić na lpg.
Jak nie, w bagażniku pod wykladziną jest pompa paliwa, nasłuchu czy pracuje przy prekrecaniu kluczyka.
  • Odpowiedz
@kubasu0: mam identyczną lagunę dwójkę, też 1.6, też benzyna i też 2001 rok :) Swoją robię w www.garagemasters.pl jak już się coś zepsuje.
  • Odpowiedz
@kubasu0: Poradziłeś sobie? W Espace w takich przypadkach pomaga klucz 10mm. Otwierasz maskę, odpinasz na chwilę klemę akumulatora, podpinasz, odpalasz i jazda. Czasami komputer z kartą się nie dogaduje, reset mu pomaga.
  • Odpowiedz
@martek-77: gaz jest prastary. Auto kupiłem w Holandii i już miało instalacje. Jak kiedyś coś tam mi się popsuło to każdy gazownik mi powiedział, że zbyt niestandardowa i nikt tego nie naprawi. W końcu właśnie w garagemasters mi to zrobili, jakaś drobnostka tam wtedy poszła. A jeśli chodzi o manetki to któryś kierunek mi nie odbija sam, poza tym wszystko Ok. A auto mam już 6 lat i chwale sobie
  • Odpowiedz
@lent: u mnie brak reakcji na wcisniecie przycisku kompa i lewy kierunek dziala jak chce. #!$%@? na 10 minut roboty, sprawdze czy kostki stykaja, jak tak to wymienie obie manetki.
  • Odpowiedz
@lent: wiem wiem, pelna swiadomoscia podejmowalem decyzje, jak sie qyprostuje pare spraw to potem mam nadzieje ze dbanie na biezaco i szybka reakcja wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz