Wpis z mikrobloga

mam ciekawy problem teoretyczny z programowania chyba albo czegos.. jest dwóch gości na wspolnym łaczu jeden włącza kwurzające radio internetowe.. :-( co moze zrobic drugi gość mając do dyspozycji tylko te wspólne łącze zeby zablokować siec żeby nie buforowała się wkurzajaca muzyczka? jest jakis program lub aplikacja?

#komputery ( ) #programowanie ( ) #pytanie ( ) #technologia ( ) #it ( ) #internet ( ) #pcmasterrace ( )
#informatyka
  • 25
@HohoHo2015: eee? Jak niby ta druga osoba ma słyszeć tą muzykę? Chyba że ten drugi gość głośno tego słucha, to możesz spróbować zablokować port radyjka w routerze, albo ewentualnie, no nie wiem, poprosić go by ściszył.
@emjey20: nie mam dostępu do routera ale do sieci na tych samych zasadach

nie ma strony która blokuje siec tak że nie ma buferowania.. nie zdarzy z wydajnoscia jest przerwanie radia i musi fizycznie właczyć ..? :-)
@HohoHo2015: Ehh, trochę szkoda, że nie potrafisz się dogadać z typem, no ale niech będzie, pomogę mireczkowi.

Załączasz torrenty, najlepiej jak najwięcej i w ustawieniach, np. uTorrent ustawiasz ilość połączeń na np. 300.
Kiedyś działało bezbłędnie, myślę, że i teraz zadziała.