Wpis z mikrobloga

Drodzy użytkownicy portalu ze śmiesznymi obrazkami - kolejne #rozdajo z naszej strony! Tym razem z okazji zbliżającego się 8 marca - dajemy szansę wyjść z piwnicy i zaprosić różowego paska na wyjazd ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mirek lub #mirabelka ma szanse zabrać swoją druga połówkę na miły wypoczynek ze śniadaniem w4-gwiazdkowym hotelu w Rzeszowie. Uprzedzając pytania: tak może przyjechać dwóch Mirków - tylko trzeba powiadomić recepcję przy rezerwacji o rozdzielonych łóżkach xD

Więcej informacji o hotelu: www.bluediamondhotel.pl

Co jest do wygrania? Nocleg dla dwóch osób w pokoju o podwyższonym standardzie na weekend - więcej: w zakładce pokoje lub w naszej galerii Oczywiście jesteśmy jedynym hotelem w Polsce, posiadającym basen z wbudowanym drink-barem. Poza noclegami i Strefą Relaksu posiadamy zaplecze konferencyjno/bankietowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nasza ocena na portalu booking.com to 9.2

Bylibyśmy wdzięczni gdybyście dali like na naszym firmowym FanPage

Co trzeba zrobić? Zaplusować wpis i dodać komentarz co wg was jest najważniejsze przy wyborze hotelu. Spośród wszystkich osób wybierzemy jedną, której wyślemy voucher pocztą.

Zabawę kończymy 7 marca! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rozowepaski #niebieskiepaski #bluediamond #rozrywka #bluediamondhotel
  • 587
  • Odpowiedz
@BlueDiamondHotel dla mnie najważniejsze przy wyborze hotelu jest jego umiejscowienie, później cena a później wygodne łóżko bo w sumie to zazwyczaj jak gdzieś jadę to cały dzień poza hotelem jestem i w nocy jak wracam to jedyne co mnie interesuje to wygodne łóżko( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiam
  • Odpowiedz
@BlueDiamondHotel Najważniejsze wg mnie są opinie oraz zdjęcia gości, gdyż zdarza się, że opis odbiega od rzeczywistości. Dodatkowo zwracam uwagę na odległość od głównych celów podróży oraz atrakcyjność jaką charakteryzuje się okolica hotelu aby w czasie wolnym mieć wybór rozrywek.

  • Odpowiedz
@BlueDiamondHotel: sprawdzam czy są jakieś negatywne opinie o czystości basenu w hotelu.Będąc u Was na szkoleniu jakiś czas temu dziewczyny narzekały na problemy z infekcją po imprezie przy barze w basenie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz