Wpis z mikrobloga

Swój projekt zaskakująco zacząłem od… zmiany planów. Chciałem od początku zająć się frontendem gdyż nauka tego interesuje mnie najbardziej. Jednak doszedłem do wniosku, że lepiej będzie jak szybko zestawie sobie backend, który już wysyła jakieś przykładowe dane na których będę mógł operować - https://webmastah.pl/dsp-2017-projekt-boardmastah-tydzien-1/

obserwuj==> #webmastah <== po kolejne wpisy

#webdev #laravel #php #dsp2017 #dajsiepoznac
normanos - Swój projekt zaskakująco zacząłem od… zmiany planów. Chciałem od początku ...

źródło: comment_VhR0TLWu2mX1FY8p2FcjzvSn8hCc6QkM.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@veranoo: @normanos już kiedyś dał popis swojej ignorancji (niestety nie pamiętam o co biegało, chyba też coś z JS). No i teraz znowu. Szanuję bardzo za wiedzę i chęci, ale takie zachowanie jest be.
  • Odpowiedz
@normanos: Może nieodpowiednio się wyraziłem. Miałem na myśli szufladkowanie, przypinanie łatek że któryś język/technologia ssie lub nie. Każdy ma jakieś plusy dodatnie i ujemne. Nie ograniczaj się :)
  • Odpowiedz
@insan3: JEZUS MARIA LUDZIE przeczytaliście to ze zrozumieniem?!? :D

JA SSĘ (ssam? :D). "niemal fullstack NIEMAL BO _Z JS SSIE". JA_!! NIE JS.

Ja. Mam rozgległą wiedzę z różnych tematów ale JSa zawsze unikałem szerokim łukiem przez co z JSa umiem najmniej. A teraz w związku z DSP chciałbym się cokolwiek z niego nauczyć.
  • Odpowiedz
@insan3: spoko :D "chodźcie się przytulać, kochać wszystkich bez wyjątku.gif" :D

Wiesz co, nie boli mnie. To chyba dosyć częsta przypadłość ludzi mocno osadzonych w backendzie, że jakoś niespecjalnie ich ciągnie w stronę frontu. JS był dla mnie zawsze niezrozumiały przez milion rożnych podejść, a przede wszystkim kiedyś nie było takiego ekosystemu JS. To było coś do scrolli, popupów i wydawało się, że padnie prędzej niż flash. A tu takie
  • Odpowiedz
@veranoo: Już naprostował o co caman. Niestety nie zdążyłem przeczytać do czego się twój cytat odnosi, normanos zmienił już stopkę. Stąd chyba lekkie zamieszanie.
  • Odpowiedz