Wpis z mikrobloga

#notebook #lenovo #pomocy #laptopy #laptop #hardware

Mirki, pomocy.

Kupiłem bez systemu Lenovo 500s-13ISK. Instaluje dziesiątkę (musiałem podpiąć myszkę bo z touchpada nie dało się przejść przez instalacje). Łączę go z internetem, ściąga sobie sam wszystkie sterowniki i touchpad nie działa ... W menadzerze urządzeń pokazuje Mysz zgodna z PS/2 I wykrzyknik. Wchodzę na stronę Lenovo i ściągam sterowniki, instaluje. Menadzer zmienia na Lenovo Pointing Device, Ale dalej żółty wykrzyknik i błąd 24 ...

Próbowałem też z czystymi sterownikami od synaptics, dalej dupa. Odinstalowywalem, instalowalem od nowa, formatowalem, próbowałem nawet na windowsie 7 postawić system i cały czas to samo ...

Sam touchpad jest sprawny, udało mi się go raz zainstalować, odpalilem później driver boostera bo jestem leniem i mi zaktualizowal Tak ze nie działa. Sformatowalem i kombinowalem od nowa, Ale nie mam pojęcia co to mogło być ...

Macie może jakieś sugestie? Może ktoś z Was z tym walczył?

Z góry dzięki!
  • 3
  • Odpowiedz
@xKretes: Cześć, sory za odgrzewanie kotleta, ale mam do Ciebie pytanie - jak Ci działa ten touchpad? Bo mój od początku tak kiepsko działał i się zastanawiam czy nie zakupić całego nowego palmresta i touchpada, żeby wymienić. Ale jeżeli u Ciebie kiepsko chodzi, to chyba tego nie zrobię, bo to znaczyłoby że to w każdym modelu jest kiepski
  • Odpowiedz
Na szczęście w EuroAgd była możliwość zwrotu przez 14 dni od daty zakupu bez podania powodu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oddałem, obejrzeli dokładnie, nie mogli sprawdzić czy działa, czy nie, bo zakupiony był bez systemu - przyjęli go. Na drugi dzień z innego konta kupiłem tego samego laptopa, ale w innym kolorze (tym razem czerwony). Na nowym laptopie touchpad bez żadnych zastrzeżeń, już ponad rok i śmiga elegancko
  • Odpowiedz