Wpis z mikrobloga

@DenverPn: Nie mam pojęcia, ja na pewno swojego IP podawać nie będę, trzeba szukać zastępczych list lub samemu je tworzyć :v
Mam jeszcze dwie zastępcze, ale one chyba nie są aktualizowane i pewnie już wszystko padło.
@DenverPn: Linki na początku brał z sieci, z darmowych serwisów, które nadawały kanały przez dotstream etc, później były dodawane streamy ze stronek premium (na przykład na życzenie), niedawno chyba odpalił własne restreamy z tych serwisów przez wowzę.
Prawdopodobnie będzie weryfikował ludzi z forum darkwarez i dopuszczał ich IP do listy, ale jednopostowcy dostępu nie dostaną, jak zgaduję :P
@Arthuro: no to kiszka, trzeba szukac alternatywy... Co polecasz? Z tego co poczytalem pod tagiem to polecaja rapidtv i 1x22 ale bardzo rzadko ogladam tv, zazwyczaj zeby polecialo cos w tle jak robie cos innego ;) i placic 60zl miesiecznie to troche slabo... Jest jakas alternatywa do powiedzmy 15zl miesiecznie i gdzie bez problemu idzie zalozyc konto?
@DenverPn: Sam się na tym nie znam i posiadam te listy, gdy jest mi potrzebny tylko jakiś konkretny kanał lub serial/program do nagrania, jeżeli wystarczy ci podstawowa paczka kanałów, to kup sobie tuner DVB-T na USB i antenę i będziesz miał podstawowe kanały za darmo.