Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak wyjść do ludzi ? Jak mimo niskiego ciśnienia/beznadziejnego samopoczucia wyjść z domu na np. rower ? Co zrobić jak myślę o samobójstwie od czwartku (był to dla mnie beznadziejny dzień)(wcześniej też myślałem(ale nie cały czas ;-; )(lekarz wie o tym i wysłał mnie do neurologa)))? Inne objawy to: rozmawiam sam z sobą (ale zdania są bezsensu i nie wiem sam kiedy zaczynam), myśli przegrania życia itp. Proszę, pomóżcie mi.... PS oprócz skierowania do neurologa, lekarz zalecił mi spotykanie się z przyjaciółmi, wysiłek fizyczny (np. rower) i odpoczynek (więcej snu) (jakoś nie pomaga mi to...) #psychologia nie wiem, może #depresja ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: znam to trochę, takie błędne koło, nie wychodzisz bo brak Ci energii, a brak Ci energii bo nie wychodzisz - nasz umysł potrzebuje bodźców, ile razy się przemogłem i dałem namówić, było o wiele lepiej. Warto mieć jakiegoś wyrozumiałego a energicznego przyjaciela, znajomka.

Spróbuj też yerba mate, działa o niebo lepiej niż kawa czy energetyki, a jest zdrowa.
@riss: po co mu psychiatra? w 90% problemem jest niedobór witd3, ewentualnie pewnie ma za mało testosteronu więc może najpierw przez dietę uzupełnić (głównie suplementując właśnie cynk) i będzie problem z głowy. wiem z autopsji.
nie lubię rakowych coachów, a internetowi trenerzy personalni to dla mnie rak instant, ale taka jest prawda, że ćwiczenia i zdrowa dieta pomagają. i to mocno.