Wpis z mikrobloga

Wiecie jak jutro wyglada sprawa wejscia na #iem podobno mozna wejsc bez biletow, i gdzie najblizej moglbym zaparkowac ?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Paletka: Bilety skończyły się w dniu sprzedaży. Ewentualnie kupić od ludzi przed Spodkiem z przebitką 200%. Jak staniesz o 2 rano to myślę, że o 10 wejdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Paletka byłem 20min temu i nie wpuszczają, jedynie ludzie z biletami. Pytałem się czy będzie można wejść później to powiedział że też nie, także nie wiem. A jutro też ma być masa ludzi, więc pewnie postoisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lerhond: Na bilecik można wychodzić i wchodzić. Są do tego osobne wejścia i teoretycznie powinni wpuszczać do Spodka, ale wiem, że kiedyś były z tym problemy, bo "Spodek przeciążony". Teraz Ci nie powiem jak to wygląda, bo jestem na pressie, więc wchodzimy zawsze bez względu na wszystko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Plecak można, picie można chyba jedną butelkę do 0.5 l, a jedzenie jak przemycisz dobrze
  • Odpowiedz
@Paletka: Chętnie pomógłbym każdemu mirkowi tutaj, ale w tym roku ochrona dostała chyba ostre rozkazy pilnowania wszystkiego. Nie ma już tak łatwo na poprzednich IEM'ach, że każdy mógł każdego przemycić gdzie chciał. Teraz wchodzisz tylko z organizatorem i pod opieką, więc ja jestem bezsilny niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Paletka: Jeżeli chodzi o zwykłe wejście bez biletów to z tego co pamiętam wpuszczają od godziny bodajże 10:00 lub 10:30. Wcześniej o godzinie 9:00 wchodzą ludzie z biletami.

Wybacz, jeżeli nie zrozumiałem pytania, ale ten IEM też powoli daje mi się we znaki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blizzone: izi, mnie przepuscili z mirinda 0.85l, termosem z goraca herbatka i pozywieniem w plecaku. Trzeba byc tylko milym i dobrze nastawionym, nie robili dzisiaj wiekszych problemow na bramkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S Nie widzialam Cie niestety na iemie w koszulce Blizzone ;)
  • Odpowiedz