Wpis z mikrobloga

Cholera kapitalna jest ta nowa #zelda na #wiiu bardzo się obawiałem że będą problemy ze spadkami i gorszą grafiką ale to wygląda obłędnie. Gra ma taki klimat, że głowa mała. TAk są spadki klatek ale jedyne znaczące widzę w miastach i to też nie przeszkadza bo tam jak do tej pory dużo się nie przebywa bo gra cały czas zmusza nas do eksplorowania terenów, szukania dungeonów, zabawą fizyką i ta wszechobecna wolność... o.O Jeżeli ktoś ma WiiU to nie ma sensu jeszcze wydawać kase na #nintendo switch i spokojnie kupić wersje na wiiU. Jeżeli ktoś nie ma WiiU to hmmm osobiście polecałbym jeszcze kupić WiiU bo mało, że jest na nią najważniejszy tytuł to jest masa świetnych gier na WiiU to dodatkowo mamy konsolę Wii i kolejne masy gier do ogrania. A nintendo switch zostawić na koniec roku kiedy będzie więcej gier. Oczywiście każdy zrobi jak chce ale mimo wszystko jeżeli ktoś się obawiał że gra na WiiU nie da rady to uspakajam, gra działa i wygląda świetnie i na gamepadzie można spokojnie to ograć jeżeli ktoś z domowników chce oglądać telewizję.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dancap: no z tą masą świetnych gier na Wii u to bym nie przesadzal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pod tym względem to jedna z najgorszych konsoli ostatnich lat i 2 najgorsza w historii Nintendo zaraz po virtual boyu. Sytuację ratuje obszerna biblioteka gier na Wii.
  • Odpowiedz
@loczyn: Dla mnie ogólnie wszystko w grze poprzez oprawę graficzną (tak jestem świadomy że ma ona zamaskować nie najmocniejszy sprzęt od N) która cieszy oko i przez to przetrwa próbę czasu gdzie obecne gry z wodotryskami jak zawsze to bywa nie dadzą rady. Muzyka a raczej jej brak lub minimalizm i udźwiękowienie które potęgują ogrom świata jak i samotność. Po grywalność w świetnej fizyce świata, inteligencji przeciwników i hmmmm szczegółowości
  • Odpowiedz
świetnej fizyce świata


@dancap: W sumie to jest cięcie drzewa, wybuchy, turlanie kamieni i ogólnie stuff który już był milion razy. Rozumiem pochwalać fizykę w BFie, ale tu rly? :<

inteligencji przeciwników

Tego też nie widzę, bo przeważnie przeciwników jest 1-3, branie broni do łapki czy ucieczka to też nie jest jakiś
  • Odpowiedz
Rozumiem pochwalać fizykę w BFie, ale tu rly? :<


@loczyn: Ok to chyba doszliśmy do pewnego momentu bo ja nie rozumiem podniecaniem się BF tak więc... dla mnie to podgra :)

Bazuje na wszystkim co już
  • Odpowiedz
Zwyczajnie to nie gra dla ciebie albo wpadnie się w magię Nintendo albo nie. Ja wiedziałem czego oczekiwać od tej gry i dostałem wszystko i jeszcze więcej. A gry zwyczajnie zasługuje na najwyższe oceny.


@dancap: Ja np kocham Poki, kocham (niektóre) Mario nawet niektóre Zeldy mi się podobały (te z GBA i DSów) ale nigdy nie zrozumiem podjarki Okariną oraz tym nowym. Próbuję to zrozumieć, ale nie mogę :<
  • Odpowiedz
@loczyn: To musisz mi wybaczyć ale to moja pierwsza Zelda którą świadomie gram. Poprzednie z gbc, gba czy ds niestety nie podeszły ( pewnie zrobie drugie podejście) Te 3d jak Ocarina czy Majora niestety nie grałem ale mam zamiar na 3ds a te wind waker, twilight princess czy skyward sword muszę dokończyć bo mimo że fajne to ja lubie gry z otwartym światem dlatego nowa Zelda to to czego zawsze
  • Odpowiedz
@loczyn: Ja proponuje WiiU zamiast czekać. Nie oszukujmy się tak naprawdę obraz switcha wyjaśni się pod koniec roku albo do roku. Splatoon2 czy Marian to napewno będą dobre tytuły. Mam splatoon gra się świetnie i nie płace za multi. Mario to klasa której N nigdy nie zepsuje. Ale na WiiU masz już gotową bibliotekę bardzo dobrych gier włąsnie jak splatoon, Mario, Mario kart 8 (jest mega), świetne platformówki w klasycznym
  • Odpowiedz
Ja proponuje WiiU zamiast czekać.

&

Ale na WiiU masz już gotową bibliotekę bardzo dobrych gier włąsnie jak splatoon, Mario, Mario kart 8 (jest mega), świetne platformówki w klasycznym wydaniu Yoshi's woolly world czy mario. jest Bayonetta jest tego jeszcze trochę tak wiem że większość to gry od Nintendo ale trzymają jakość i masz reedycje wind waker, twilight princess na WiiU w HD dodatkowo masz bardzo dużą bibliotekę gier na Wii tak więc gier ci nie zabraknie.


@dancap: Mam Wii, nie chciałem
  • Odpowiedz
@loczyn: z tego co widzę to wszystko dotyczy switcha a nie WiiU. Z tego co ja zaobserwowałem to jedyne widoczne spadki są w miastach bo są one naprawdę ładnie zaprojektowane jest tam trochę. W miastach przebywasz naprawdę sporadycznie a i te spadki nie są tak tragiczne żęby gra była niegrywalna. Poza miastami czyli hmmm 90% mapy to bardzo płynna gra ja nie widzę jakiś spadków mimo większej liczby potworów i
  • Odpowiedz