Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@blubi_su: w jaki off? tym nikt nigdy w zaden off nie pojedzie. Chinczyki biora jakis randomowy popularny motocykl uwazany przez ludzi za niezly w swojej klasie i zwyczajnie kopiuja. Ze wyglada jak tenera czy goldwing? niewazne. Silnik 125, wszystko wielkosci takiej zeby ktos ze wzrostem 135 czul sie komfortowo i do sklepu!
  • Odpowiedz
  • 0
@bocznica akurat silnik to nasz wymysl, projektowany był pod większe serduszko, tylko nasi importerzy go tak wykastrowali. 250 to już jest sensowne pomykadlo do miasta i okolic.

@blubi_su myślę że nikt o zdrowych zmysłach nie szedł by tym w błoto ,a już tym bardziej w teren z pudełeczkami.
  • Odpowiedz
@bocznica: Zgadzam się w 100% ale na reklamach wszędzie w offie w błocku i piachu. No i taki janusz jeden z drugim, pomyśli sobie :
- O kosztuje mniej od malucha to sobie kupię i takie fajne pudełka, będzie miejsce na słoiki dla Haliny
A potem jest kupa :D
  • Odpowiedz
Jakość użytych materiałów jest mierna, ale na szczęście nie odstraszająca. Plastiki są Zipp Trackerelastyczne, co sprawia, że nie pękną przy pierwszej terenowej wywrotce. Nadwozie zwieńczono długą, wąską i niezbyt wygodną kanapą. Po dłuższej jeździe zaczyna boleć tyłek. Z kanapą związany jest jeszcze jeden mankament. Możliwe jest szybkie jej zdjęcie, na przykład w celu dostania się do akumulatora bardzo dobre rozwiązanie. Ale konia z rzędem temu, kto zamontuje ją z powrotem w sposób poprawny i nie straci cierpliwości. Ja byłem już gotów jeździć bez kanapy, choćby na poduszce.


Lusterka zapewniają wystarczającą widoczność, jednak siła wiatru przy większej prędkości lubi zmieniać ich pozycję.


Szpon ma podnóżki dla pasażera, ale to chyba tylko w razie sytuacji awaryjnych. „Plecak” nie będzie zadowolony z komfortu podróży.


Pięciobiegowa
  • Odpowiedz
  • 0
@11mariom no co do lusterek to fakt,wykręcać mi się lubiły,wkleiłem na klej do gwintów czerwony, i problem ustal, plastiki mimo że siermiezne to jak jeblem na bok przy około 50 km to tylko się lekkich i pościeraly więc o to się nie martw. Skrzynia po dotarciu i wymianie oleju na markowy działał jak złoto, kanapa wąska jak nie wiem co,po 20 km dupa pękała,ale to raczej norma dla SM, zwróć uwagę
  • Odpowiedz