Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja wiadomo #cebuladeals 100GB i 1000pln za rejestrację numeru na kartę w #orange i #njumobile ergo masz tani internet. Regulamin stanowił że do 28.02.2017 rejestrujesz numer i masz 60 dni na uruchomienie BONUSU. 1.03.2017 wysyłasz sms o treści bonus i dostajesz " Bonus za rejestracje byl dostepny tylko do 28/02" dzwonisz #afera że jak własne regulaminy łamią "Zrobimy zgłoszenie reklamacyjne, poczekamy 30 dni jeśli i pakiet może zostanie włączony" #facepalm. Ten uczuć że masz z 10 starterów bo do maja chciałeś jechać na tanim internecie #orange I #njumobile #oszukujo w umowach to nawet jak nie masz umowy to też cię #oszukujo ( ͡° ʖ̯ ͡°) ...
  • 18
@ms93: to jest jakaś nowa promocja. Jak rejestrowałem numery pod koniec stycznia było 60 dni na włączenie bonusu 100GB jak pisze @heam. Uruchomiłem swój pod koniec lutego ale mam jeszcze jedną kartę na koniec marca...
@ms93: Nie i nie uczynię tego bo będą obracać danymi jak zechcą . Podstawowa sprawa taka że jest to jednarazowy bonus. A #orange łamie regulamin poprzedniej promocji. Także pies im mordę lizał.
@heam: Przykro nam, że doszło do takiej sytuacji. Jeśli wprowadzona została w tej sprawie reklamacja, prosimy o cierpliwość. 30 dni to maksymalny czas na jej rozpatrzenie, zazwyczaj jednak jest to do 7 dni. Jeśli posiadasz numer zgłoszenia, podaj go nam. Sprawdzimy na jakim etapie jest jego realizacja.
@OrangeEkspert: Takie pytanie to jest odgórna polityka firmy, prawda? Przez takie ruchy spółka się boryka z odpływem gotówki. Złamać własny regulamin byle tylko abonent się nie wzbogacił w kilkaset gigabajtów TANIEGO internetu NIE DARMOWEGO #orange klasyka... Sprawdziłem 5 starterów które "ukisiłem" myślę potestuję (fajne prędkości BTS nie zatkany) zanim podpiszę umowę na Orange LTE domowy i zgadnijcie co...? NIE podpiszę z #orange umowy i zrezygnuję z kilku abonamentów firmy córki #
@heam: Tak jak napisałem. Miałem sobie karte, której używałem wczesniej do neta. Zgasła mi 2 lutego. Zarejestrowałem ją9 lutego, tydzień po czasie. Dostałem info o bonusie podczas rejestracji, że mam 60 dni na jego aktywacje.Kiedy rejestrowałeś?
@heam: na postawie zgłoszenia sprawdzimy szczegóły i zweryfikujemy dlaczego tak się stało. Najczęściej jest to powodem, że wprowadzone dane nie zostały jeszcze odświeżone co trwa do 72h, jeżeli w tych przypadkach czas minął to niezbędny jest kontakt z BOK.