Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: mam w szafce iP 5 (raczej bez s) i objaw taki ładuje się tylko gdy jest wyłączony jak podłączysz ładowarkę na włączonym to bateria w dół na przyspieszonych obrotach po za tym wszystko git wiesz co to może być i jak to ugryźć.
ładowarki wykluczone po za tym był w dwóch serwisach w tym jeden apple stwierdzili że nie nienaprawialne tzn wymiana płyty a to nie na prawa tylko wymiana praktycznie telefonu. I dlaczego ładuje się gdy jest wyłączony to jest pytanie gdyby taśma akumulator itd to nie ładowałby się wyłączony wg mnie. Ech apple ...
ładowarki wykluczone po za tym był w dwóch serwisach w tym jeden apple stwierdzili że nie nienaprawialne tzn wymiana płyty


@udik: po takiej diagnozie nic nie zostalo wykluczone :) Znajdz lepszy serwis, apple nie jest tu niczemu winne, masz ich gwarancje i wymienia urzadzenie w okresie gwarancji, po za okresem odplatna wymiana urzadzenia. Kiepskie serwisy scieme pociskaja i zrzucaja wine na apple.
odpłatna w cenie nowego telefonu, nie dzięki postoje, zapytałem bo szukałem po forach i nikt takie problemu nie uświadczył miałem nadzieje że znasz temat