Wpis z mikrobloga

@frems: po pierwsze, były tylko 3 zestawy właściwe plus 2 expansion packi z torami. wydane jakieś 30 lat temu i od tamtej pory nie produkowane. po drugie, tych torów jest tam dużo:

85 pieces of original monorail track:


19 Monorail Track Straight Long (2671)

16 Monorail Track Straight Short (2670)

5 Monorail Track Monoswitch (2774)

23 Monorail Track Curve Long (2672)

3 Monorail Track Curve Short Left (2892)

3 Monorail Track
@paprok: Ehhh, jak byłem młodszy to miałem dwie pełne skrzynie klocków Lego, w tym sporo Technics. Ważyło to ze 20kg, a rodzice rzadko kiedy pozwalali nam to rozsypywać po pokoju. Teraz część powędrowała do przedszkola, w którym od lat pracuje moja matka, a druga część została do zabawy dla dzieci jej znajomych jak przychodzą. Nawet te platformy, które są na dole miałem w dużej ilości. Ale nostalgłem ( ͡° ʖ
@paprok: Ja na Blackrtrona 1 się nie załapałem - ale mogę z ręką na sercu powiedzieć że jest w piątce moich ulubionych zestawów :D

1. M-tron
2. Ice Planet
3. Forestmen
4. Blacktron I i II - chociaż 1 bardziej - gdyby w II zamiast kulawego niebieskiego dali np. ciemniejszy granat to by było
bardziej spasowane
5. Oczywiście Pirates xD - Mam w domu specjalne pudełko z klockami unikalnymi tylko w
blogger - @paprok: Ja na Blackrtrona 1 się nie załapałem - ale mogę z ręką na sercu p...

źródło: comment_EAoH3D2QiRNy4hDMCTRt16caAUlUwQvO.jpg

Pobierz