Wpis z mikrobloga

@Jade: @piatka: #!$%@? prawda że obsługa, 'szatnia' o ile można to nazwać szatnią to zwykłe wieszaki gdzie może tam każdy wejść, ja kto się mówi, okazja czyni złodzieja. Mam nadzieje że postawią kogoś kto będzie to pilnował.
W sobotę na ostatkową imprezę w Plusie przyszło masa ludzi, trafił się złodziejaszek i tyle w temacie.
ps. ucinać ręce przy dupie złodziejom
  • Odpowiedz
@r250: a skąd ja mam wiedzieć jak tam szatnia wygląda? Myślałem że jak w każdym cywilizowanym klubie stoi tam ktoś i pilnuje żeby taka sytuacja się nie zdarzyła.
  • Odpowiedz
@Jade: mireczku, już wyjaśniam :) jest to klub gdzie szatnia jest ogólnodostępna, jest tam ciemno i omyłkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) można wziąć wszystko. Do zabawy spoko, jeśli mieszkasz na akademikach i przyjdziesz "bez kurtki", portfel zostawisz a akademiku i jedyne co schowasz do kieszeni to drobne i telefon :) ogółem jest tam mega studencki klimat. Polecam :D
  • Odpowiedz
@r250: oo to tak wygląda, jak w jakiejś podstawówce. A nie czekaj. W podstawówce to chociaż panie sprzątaczki pilnują xD Nie zmienia to sprawy że klub i tak odpowiada za rzeczy pozostawione w takiej szatni, także jeśli zostaną ukradzione i można domagać się od nich odszkodowania. Jednym słowem mają przesrane. A jak mają tabliczki że nie odpowiadają za rzeczy pozostawione w szatni to UOKiK może dowalić im karę. Jakiemuś ośrodkowi
  • Odpowiedz
@r250: a którego prawa? Byłbym wdzięczny za artykuł konkretnej ustawy. Ja polecam z zapoznaniem się z artykułem 835 kodeksu cywilnego. Polecam też z zapoznaniem się z decyzją numer RWR 4/2012 Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów
  • Odpowiedz
@r250: Ja bardzo dobrze zdaję sobie sprawę, że to wina złodzieja, a nie pozostawiającego, ale kto zostawia ważne rzeczy w kurtce, gdy oddaje ją do szatni? Nawet już kiedyś to wyśmiali.
p.....o - @r250: Ja bardzo dobrze zdaję sobie sprawę, że to wina złodzieja, a nie poz...
  • Odpowiedz
@r250: a i jeszcze jedno - uchwała Sądu Najwyższego - sygn. akt IIICZP94/77

Zakład gastronomiczny odpowiada za utratę lub uszkodzeń odzieży wierzchniej pozostawionej przez konsumenta nie tylko wtedy, gdy w zakładzie jest płatna, strzeżona szatnia, lecz również i wówczas, gdy z charakteru lokalu i rodzaju spożywanych posiłków wynika, że konsumenci z reguły pozostawiają odzież wierzchnią na znajdujących się w zakładzie wieszakach. Od tej odpowiedzialności nie zwalnia ogłoszenie, że zakład za
  • Odpowiedz
@r250: no nie zbawię ale warto edukować społeczeństwo jakie ma prawa i to że ten przybytek ma taką szatnię a nie inną to ich problem a nie tych osób którym ukradziono kurtki.
  • Odpowiedz