Wpis z mikrobloga

Hukałowicz skrzynie biegów - mówi wam to coś mirki? Szukam właśnie opinii na temat tego konkretnego serwisu skrzyń biegów z pod Gdańska, ale nie mogę znaleźć w Internecie nic co by budziło moje zaufanie. Wiem oczywiście, ze prawdopodobieństwo jest niezbyt duże, ale jeśli jednak ktoś z was miał do czynienia z serwisem Hukałowicza w ostatnim czasie, oczywiście w kontekście regeneracji skrzyń biegów, to niecierpliwie czekam na wasze opinie.

#hukalowicz #opinie #skrzyniebiegow #serwis
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D Hukałowicz Skrzynie Biegów (chyba tak brzmi pełna nazwa), trafiłem po fuszerce w poprzednim warsztacie, gdzie krzyknęli sobie prawie tysiaka za wymianę kabla łączącego alternator z akumulatorem i ogólnie cały podzespół, bo trafiła im się zwara. Tak wymienili, że samochód padł po włączeniu nawiewu na wyższy poziom z czerwona kontrolka akumulatora. I niestety juz nie odpalił. Auto padło w okolicach Biedry w Cieplewie, więc rzut beretem od Długiej, a o Hukałowiczu kilka
  • Odpowiedz
W moim fordzie skrzynię naprawili, tak, że chodzi jak nowa właściwie. Skasowali mniej więcej tyle, ile wcześniej u konkurencji mi wycenili. Naprawa na czas, tak jak się umawialiśmy. Nie widzę powodu, żeby ich nie polecić.
  • Odpowiedz
Są tu może osoby, które ostatnimi czasy korzystały z warsztatu hukałowicz? Szukam o nich sprawdzonych opinii, bo w okolicy 3miasta jest tego trochę, a moja skrzynia już dłużej nie pociągnie i nie wiem czy ją regenerować czy już wymienić :D zależy mi przede wszystkim na opiniach odnośnie do samej regeneracji skrzyni biegów u hukałowicza (nie czy warto etc) i jak to u nich przebiega. Czy warto dawać wóz do nich i jak
  • Odpowiedz
Przede wszystkim udaj się na porządną diagnostykę, gdzie ci powiedzą, co tej skrzyni dolega. Może być u hukałowicza a może gdzie indziej, wszystko jedno w sumie, z tym ze u nich diagnostyka jest chyba za darmo jeśli się zdecydujesz (jak się myle, albo coś się zmieniło to mnie oświeccie). Jak sam oddawałem swój wóz to koleś ze stanowiska obok właśnie był po diagnostyce – w hukałowiczu mu wprost powiedzieli, że skrzynia do
  • Odpowiedz
@sebastian-krasny: Radzę trzymać się od nich jak najdalej. Ja się właśnie szykuję do złożenia im pozwu bo wcześniej nie mogłem przez pandemie. Co prawda nie naprawiałem u nich auta tylko kupiłem haldex (takie sprzęgło przekazujące napęd na tylną oś w autach z napędem 4x4) z tylnym mostem w ich sklepie internetowym ale biorąc pod uwagę ich podejście do klienta to aż się boję jak mogłoby się skończyć zostawienie im auta.
  • Odpowiedz
Jestem świeżo po regeneracji skrzyni biegów u Hukałowicza, auto to automat w peugeocie 5008. Zaoszczędzę Wam szczegółów, bo się na tym nie znam i wolę nie rzucać nazwami, których nie jestem pewna, wiem natomiast co zostało zrobione: pełne rozebranie skrzyni na części pierwsze, żeby sprawdzić co i jak (pierwsze założenie mechanika od hukałowicza okazało się słuszne), wymiana i regulacja łożysk no i potem wiadomo – czyszczenie i regulacja. Za 1/3 ceny nowej
  • Odpowiedz
No dobra mireczki i mirabelki, odświeżam wątek. Różowej z trójmiasta podła skrzynia i szuka warsztatu, który ogarnie jej to w niedużych pieniądzach. Z tego co pisze firma MK Zielke, czyli ww. Hukałowicz ma najlepsze opinie w okolicy a i cenowo też jest tam nie najgorzej. Tyle tylko, że większość opinii, do których dotarła sprzed dobrych kilku miesięcy (tak jak i tu zresztą), dlatego potrzebowałbym jakiś aktualnych opinii o serwisie skrzyń biegów #
  • Odpowiedz