Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślałem - a gdyby co sezon zorganizować wybory najlepszej dziewczynki sezonu?

Mam już nawet pomysł - pojedynki 1v1 używając wykopowych ankiet (głosują tagi #randomanimeshit i #anime) w systemie pucharowym (drabinka).

Co mirki i mirabelki na taką zabawę? Proszę o zabranie głosu w komentarzach!


#randomanimeshit #barasuishou #shinku #sugintou #rozenmaiden #
Pobierz qqwwee - Tak sobie myślałem - a gdyby co sezon zorganizować wybory najlepszej dziewcz...
źródło: comment_3idljGmXVEUYgBLM1etfui8UueCB7vmq.jpg
  • 15
@Sentox: No widzę właśnie jakie zainteresowanie wzbudził mój post, ale tak jużjest - raz wygrywasz, raz przegrywasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak w biznesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sentox: Czegoś takiego niestety nie ogarnę, a raczej nie ma gotowego skryptu w sieci ( ͡° ʖ̯ ͡°) A spam faktycznie by był, ale pod wydzielonym tagiem - czarnolisto i po sprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie ma co gdybać, zbyt małe zainteresowanie, więc pewnie pomysł pójdzie do kosza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qqwwee: > I pomyśleć, że rok temu byłem jeszcze normalny.... A potem wydarzyło się coś, co wywróciło mój świat do góry nogami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcesz powiedzieć że kiedyś byłeś normikiem (ʘ_ʘ)? Co się stało takiego że ci życie się wykoleiło i trafiłeś tutaj xD?