Wpis z mikrobloga

@Cripex: teraz juz nalicza ile razy sie obkrecil ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tymc: zazdro, tez bym chcial posmigac sobie okularem. zakochalem sie w nim odkad przejechalem sie z kolega ;)
zajebiste auto.

  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Cripex: A kto tam to wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@instinCtoriginal: Teraz są tanie jak barszcz, na szczęście nie padł na nie boom jaktajmera i można kupić w miarę tanio ładny stan z dobrym wyposażeniem. Bo ceny baleronów robią się coraz wyższe niestety. To akurat benzyna, ale fakt cykanie dizelka Mercedesa jest nie do pobicia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@tymc: powaznie sie nad nim zastanawiam, ale boje sie kosztow utrzymania. o ile mozna wyrwac fajny (przynajmniej po zdjeciach...) egzemplarz, o tyle utrzymanie mnie troche straszy :(
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@instinCtoriginal: Fajna fura, sam byłem nastawiony dość negatywnie na okulary ale mechanik mnie przekonał i nie żałuję. Wygodniejszy niż baleron a z 3.2 litra pod maską i mocy nie brakuje ( ͡ ͜ʖ ͡) Tylko ta rdza :| kupisz zdrowe ale po zimie i tak do blacharza na poprawki. Aczkolwiek jak w porę zadbasz to nie jest źle. Co do kosztów utrzymania to jak każde
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@instinCtoriginal: Blisko :D 25% zniżek 1600 OC z AC (laweta jak auto zdechnie na 200km) a spalanie to spokojna jazda po Poznaniu - 13, 14 litrów, a jak trochę się chce pobawić to i z 18 trzeba się liczyć. Na szczęście silnik idealny do gazu także w planach sekwencja ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@tymc: o kurde benzyna.. co ja z tym dieslem. wzialem pod uwage diesla, normalnie bym rzucil 15l ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no ale jesli bena spala ci 13 to wynik jest wiecej niz dobry - gabaryty, waga i pojemnosc silnika to powinno zlopac nieco wiecej. wychodzi relatywnie ekonomicznie. az jestem zaskoczony bo slyszalem opinie ze okulary lubia popic.

przyklad z mojego podworka: golf 4 1.6 benzyna
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@instinCtoriginal: Ja akurat jestem zadowolony z apetytu na paliwo tego silnika bo moja poprzednia V6 w Audi 100 brała tyle samo ale tam 150 koni i stosunek masy do mocy nie za ciekawy. Ale żeby te 14 litrów wziął to typowa emerytka i spokojna jazda, zero gwałtownych zrywów, o kickdownie nie wspominając. Niestety benzynowe silniki sporo piją w mieście, miałem litrowego Fiata Uno i Toyota Yaris i też spalaniem nie
  • Odpowiedz
@tymc: tak to juz dziala ze silnik glownie pije za to ze jest wlaczony :P

teoretycznie fajnie by bylo jakby 1.0 palil 5 litrow, 2.0 - 10l, a 3.0 - 15l :P

im mocniejszy i wiekszy silnik tym mniej mocy wklada zeby ruszyc bude a wiec stosunek mocy do spalania wraz ze wzrostem mocy jest coraz lepszy wzgledem mniejszych silnikow.
  • Odpowiedz