Wpis z mikrobloga

@system_shock: tu nie ma nic odkrywczego - po prostu nie można dać się zabić - im dłużej żyjesz, tym więcej zrobisz. Zazwyczaj nie gonisz jednego celu i nie starasz się go zabić od razu a rozkładasz go sobie "na raty" - no chyba że to DD albo w przypadku grania pancernikiem czy krążownikiem - krążownik co chodzi na kilka cytadel. Palisz wszystko co się da. Jak widzisz że krążą samoloty to
@BadWood: z przeżyciem to wiadomo, tylko jak rozkładam przeciwników na kilka podejść to albo ktoś mi zwykle takiego sprzątnie (choć wiem, że bardziej od killa liczy się procentowa ilość zadanych obrażeń w kontekście exp i kasy, bodaj 15% zabranych hp równa się zatopieniu), albo ten pancernik (czy na wyższych tierach krążownik) się uleczy i zamiast go dokończyć to trzeba spieprzać czasem. ;) Ale powoli, powoli coś się uczę.

Ewentualnie replay, ale
@system_shock: a to się zdarza często że ktoś Ci dobije albo trzeba uciekać, ale martwy przeciwnik to dobry przeciwnik. Tak, z tymi powtórkami jest tak, że jak chcesz otworzyć starą powtórkę to musisz mieć zainstalowaną adekwatną wersję gry - czyli mieć każdą wcześniejszą wersję - powinni coś z tym zrobić w końcu bo mam trochę fajnych powtórek i chętnie bym niektóre przejrzał.