Wpis z mikrobloga

@DonPablito: Musisz wydrukować swoje ulubione memy. Na tej podstawie starsi pracownicy przydzielą Ci zadania oraz miejsce. Część ludzi będzie udawać, że ich to nie interesuje (to taki rytuał, każdy o tym wie, ale to sprawdzian dla Ciebie). Musisz do nich podchodzić z tymi wydrukami i tłumaczyć dlaczego są śmieszne. Jak Ci dobrze pójdzie to masz szanse na szacunek. Nie #!$%@? tego, wybierz jakieś dobre.
  • Odpowiedz
@bmFwaXN6IG1pIG5hIHB3: Wydaje mi się że teraz jest najlepszy okres na szukanie z entry level, ewentualnie był miesiąc temu. Parę własnych projektów w #spring, koniecznie #sql na w miarę podstawowym poziomie, i cały ten zestawik podstawowych narzędzi typu GIT. Chyba już coś w miarę umiem bo dostałem też gdzie indziej do podpisania umowę na 6 miesięcy ale ten staż mi się wydaje lepszy na początek.
  • Odpowiedz
@DonPablito: U nas na starcie dostajesz zakres technologii + środowisko i pierwszy dzień masz się zapoznać z tematami które narzucamy. Następnego dnia masz z tego wejściówkę i pierwszy mały projekt, lub zapoznanie z dużym projektem i drobne zadanie na boku(np. dopisanie do projektu jakiejś małej funkcji lub easter egga). Powodzenia.
  • Odpowiedz
@zly_dzien: @bmFwaXN6IG1pIG5hIHB3: @nihil_novi: @PrzegrywWykopek: @SuperMaslo:

Jak by kogoś to obchodziło to bardzo fajnie trafiłem. Bardzo młody zespół, nowa technologia w której praktycznie brak na polskim rynku specjalistów z tego względu są świetne perspektywy na szybki awans i usłyszałem że już jestem wstępnie przymierzany do nowo tworzonego teamu na stałe. Na wejściu umowa na 6 zamiast 3 miesięcy i stawka wyższa niż mi wstępnie zaproponowali :D

Praca wyglądała
  • Odpowiedz