Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem fenomenu audi. Nie ma sportowego zacięcia sportowego jak bmw, ani komfortu jazdy mercedesa. To taki bogatszy volkswagen. Napiszecie mi Mirki co takiego jest w audicach że ludzie spuszczają się na ich widok? Dla mnie są po porostu nudne.
#samochody #audi #mercedes #bmw
  • 85
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: osobiście nie posiadam samochodu tej marki, ale jak szukałem dużego kombi z mocnym silnikiem i automatem to pojazdy tej marki były dość popularne w wynikach wyszukiwania.
  • Odpowiedz
BMW serie 3 już zmiękczyli jeszcze E90 nie miało super mocnego wspomagania kierownicy, biegi wchodziły z lekkim oporem a od F30 już kompletnie zmiękczyli wszystko oddzielając kierowce od mechaniki.
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: A miałeś kiedyś audi? Jest dużo fajniejsze w środku niż BMW i również bardzo dobrze się prowadzi. Coś pomiędzy BMW i Mercem. Ja audi bardzo dobrze wspominam, gdyby nie to, że ostatnio spadła im jakość to pewnie dalej bym jeździł tą marką. Jak będę zmieniać samochód to na 100% wstąpie również do audi.
@biskup2k: W F30 to sobie włącz sport, a poczujesz się jak w gokarcie...
  • Odpowiedz
@amath:

a zapomniałem, ma... to w bmw jest najlepszy napęd 4x4 na świecie i bmw wygrało praktycznie wszystko co w sporcie było do wygrania nie ? to bmw wygrywało w B klasie w jednym z najlepszych i najbardziej spektakularnych samochodów sportowych w historii motoryzacji ?


Sugerowanie że napęd 4x4 i sukcesy w B grupie świadczą o "sportowym zacięciu marki"
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: bo taka była moda w Niemczech 8 lat temu.
Niemcy wymienili WV na Audice, bo Audi bardzo trafiło w rynek z designem aut (chodzi o ten "wyciągnięty w dół" grill i pasujące do niego lampy), a renomę ma do WV podobną.
No i teraz jak w tych samochodach czas wymieniać rozrząd, to Niemcy je sprzedają - a nasi kupują.
Co do sportowego zacięcia - nie wiem co w sumie
  • Odpowiedz
@PanJanKochany: sportowe zacięcie czyli ze maja żywotne silniki i dobrze się prowadza. Nie twierdze ze merc lub audi maja zamulone silniki itd ale jednak tu bmw jest najlepsze i chodzi mi o auta przeciętne a nie super sportowe wersje. tak to audi tt ma tylko sportowe zacięcie. ale to już nie jest podstawowy model
  • Odpowiedz
@kthxbai1: wyważenie było gówniane, bo Audi się nie chciało zgodzić na umieszczenie centralne silnika. samochód miał być jak najbardziej zbliżony do tego jaki można kupić w salonie i faktycznie był. legendarny był również silnik tam występujący, który również mogłeś kupić sobie w samochodzie cywilnym. nie dokładnie ten sam ale bardzo podobny i niesamowicie mocny i nie mający 10 litrów pojemności bo bmw tyle potrzebuje żeby moce uzyskiwać sensowne :D

F1
  • Odpowiedz
@Mave: czy ja gdzieś napisałem ze ta marka jest gorsza? Wiedziałem że będą takie odpowiedzi a ja się pytałem na serio bo nie miałem styczności z audi i mnie ciekawi jakie te auta są, że teraz maja takie branie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Marek_Kodrat pytanie nie ma sensu, bo jednemu się dobrze prowadzi, a drugiemu nie. Jednemu odpowiada silnik, drugiemu nie. Tak samo z linią, blachą, wnętrzem. Kwestia gustu, po prostu jedna z wielu światowych marek stojąca na średnim poziomie (poza kilkoma modelami). Tak samo jak Mercedes i BMW
  • Odpowiedz