Wpis z mikrobloga

  • 382
Siema Mircy jako typowy #przegryw mam już dość swojego marnego żywota i uznałem że pora robić formę i iść na #silownia. Dzisiaj zrobię sobie zdjęcie swojej ulanej sylwetki i dokładnie za 3 miesiące zrobię porównanie. Proszę o plusy w ramach motywacji! Miłego dnia wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@twardziel_psychopata hihi , sorry ale mój różowy na 1szym treningu rozgrzewala się gryfem olimpijskim xD nie no fajnie że zaczynałem od zera i uczys się techniki ale nie ma się raczej czym chwalić. Widocznie wyszedles w końcu z piwnicy xD bo ja cięższe taczki z węglem wozilem jak mialem 13 lat xD
  • Odpowiedz
@methanex ty jesteś upośledzony? Gdzie ja się chwalę czymkolwiek? Napisałem, że nic nie osiągnie w 3 miesiące widocznego z zewnątrz
I serio gówno mnie obchodzi co woziłeś ty i twój różowy

Sorry mati, że ohp zaczynałem z 20kg, masz rację od razu 60 powinienem załadować XD
  • Odpowiedz
Napisałem, że nic nie osiągnie w 3 miesiące widocznego z zewnątrz


@twardziel_psychopata: #!$%@?, wykopowi eksperci w natarciu
jesli jest ulany i nigdy nie cwiczyl to z pewnoscia po trzech miesiacach diety i ruchu nic nie bedzie widac XD
+ podawanie przykladu z budowania masy do tracenia masy, no tak, bo kg tluszczu z pewnoscia ma taka sama objetosc jak kg miesnia XD
+ podawanie przykladu z SL ktory jest programem nastawionym na stricte sile i powerlifting a
  • Odpowiedz
@SawyerFTW: w kwietniu w zeszlym roku mialem 10 kilo nadwagi, mowie zrobie tak samo, tzn. #!$%@? jakis post na mirko pod tagiem #chudnijzwykopem ale stwierdzilem ze mi sie nie uda. I ci sie okazalo? Ze #!$%@? schudlem 16 kilo a nawet nie mam zdjecia poprzedniej sylwetki zeby to udowodnic i teraz mi sie atencja nie zgadza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz