Wpis z mikrobloga

@Marbarella: To są wszystko bzdury:
"Część mężczyzn przecenia rolę głębokiej penetracji pochwy w stymulacji kobiet, która ma prowadzić do osiągnięcia orgazmu, jednocześnie nie doceniając roli gry wstępnej. Najbardziej wrażliwy obszar narządów płciowych u kobiety obejmuje srom, łechtaczkę oraz pierwsze 10 centymetrów pochwy mierzone od strony zewnętrznej. Ponadto u kobiet wrażliwie unerwiony jest większy obszar na zewnątrz ciała niż dawniej przypuszczano" https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka#Wielko.C5.9B.C4.87_penisa_a_kobiety

Zresztą przeciętna długość wynosi:
  • Odpowiedz
trochę się pogubiłeś, bo piszesz że jesteś prawiczkiem a z drugiej strony że kobiety ci mówiły że za mały. Popracuj jeszcze.


@rybsonk: gay alert ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
min. do zadowolenia kobiety to 17/18cm


@SRD-4:
Brednie. Jak byłem młody i miałem te 16 długości i trochę więcej obwodu to prosiły bym nie wkładał do końca. Z powodu wieku i niskiego poziomu testosteronu po czasie straciłem po centymetrze, ale i tak zdarza mi się doprowadzić do orgazmu na pierwszym spotkaniu. Inna sprawa, że jak swojego czasu przesadziłem z żeń-szeniem to nawet półzwisem zadowoliłem Kobietę.
Przede wszystkim Kobietę trzeba rozgrzać,
  • Odpowiedz
@Marbarella: Chodziło mi o mężatki, które często nie mają z początku orgazmu, a dostają go z czasem jak się umysł dostroi do bodźców. Umysł rozstraja się od różnych bodźców, kiedy kobieta współżyje z różnymi facetami. Nie osiągnie takiego zgrania "dorywczo", co w stałym związku. Jak ją grzmocił facet z większym p-----m, to nic dziwnego, że potem mniej czuje przy mniejszym. Co to ma do rzeczy to twoje pytanie? Odnoś się
  • Odpowiedz