Wpis z mikrobloga

@Volt224: nie, to nie jest bait. Pisze to co mysle, i wiele osob podziela moje zdanie. Na ulicy rozowego nie poznasz. Nie probuj, nie ma po co. Tak samo zaden rozowy nie zechce prawiczka po 20lv. Nie ludz sie, nie oszukuj samego siebie, idz na dziwki i pogodz sie z prawda.
Nie probuj, nie ma po co.

wyjdezprzegrywu


xDDDDDD

Tak samo zaden rozowy nie zechce prawiczka po 20lv

A to ciekawe rzeczy mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Naxster: no idz powiedz to @bugpan czy @MINDGAME . Ciagle staracie sie wmowic bajki, ze kogos znajdziecie na ulicy. Nie, nie znajdziecie. A to, ze istnieje szansa 1 n 328532853298523 to ja traktuje, tak jakby nie istniala, bo de facto nie istnieje. Ludzi poznaje sie na studiach, w pracy, na kursie etc. Sa aplikacje randkowe, tam zamiary sa znane, znane sa informacje o danej osobie, wiadome jest, ze kogos szuka etc.
Po co wiec zagadywac na ulicy skoro jest tyle miejsc?


@wyjde_z_przegrywu: nie wiem, a po #!$%@? powtarzać w koło "nie uda ci się, nie próbuj nie warto?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, nie zechce. Nie ma takiej mozliwosci.

Jakie ty ciekawe rzeczy bredzisz... ciekawe, ze mam dowody "z pierwszej ręki" że jednak możliwość jest :D

W sumie 2/10 bo odpisuje XD
@Naxster: no podalem Ci dwie osoby co probowaly, i to nie raz a pare razy i nie maja zamiaru powtarzac. Zaluja, ze to zrobili. I zawsze zagadywanie na ulicy konczy sie tak samo. I nie, wykopowy przegryw nie jest na tyle silny, aby zagadywac milion razy az w koncu ktoras sie skusi.

Bo nie ma. Zadna nie zechce prawiczka. Praktycznie w calym swoim zyciu przez mysl mi nie przyszla, aby przyznac
Bo nie ma. Zadna nie zechce prawiczka.


@wyjde_z_przegrywu: XDDD
W dupie byłeś gówno widziałeś mój drogi XD

Od dawien dawna wiedzialem, ze pojde na dziwki.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
na pewno nie było to przyczyną/efektem pewnych rzeczy XD