Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z niebieskim jakieś 4 lata. We wrześniu wyjechałam na erasmusa na rok(on sam mnie do tego jeszcze namawiał). Nie jestem na drugim końcu świata, więc co jakiś czas się spotykamy. Nigdy nie mieliśmy problemu z zaufaniem do siebie, każdy mógł się spotykać ze znajomymi, mieć czas dla siebie, żadnych kłótni. Można powiedzieć że zawsze było idealnie, taki po prostu zdrowy związek. Jednak ostatnio sama nie wiem co mam myśleć. Zauważyłam, że coraz częściej rozmawia z naszą wspólną, dobrą znajomą. Wszystko zaczęło się jak jakiś czas temu razem z grupą znajomych pojechali razem na weekend. Jak byłam u niego w ostatni weekend (mieliśmy wtedy tylko trzy dni dla siebie) to zamiast poświęcić ten czas tylko nam, on sobie z nią co chwilę pisał. Nawet jak jechaliśmy zjeść kolację to on pół drogi był wlepiony w telefon i wiem, że też z nią rozmawiał. Teraz też zauważyłam w czasie rozmów na skype, że cały czas do kogoś pisze. Raz nawet mi powiedział, żebym zadzwoniła później bo teraz z nią rozmawia o czymś ważnym (chyba miała zmieniać pracę, czy coś takiego). Poza tym niby wszystko wydaje się w porządku, tak jak zawsze, ale już sama nie wiem. Może sobie wkręcam, w końcu to tylko rozmowy. Nie chcę też się od razu o coś takiego spinać bo mimo wszystko dalej ufam mu na 100%, że nie robi nic głupiego, jednak zaczynam czuć jakiś niepokój. Pierwszy raz jest taka sytuacja i nie wiem co mam robić ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7