Wpis z mikrobloga

#aliexpress Mirki założyłem spór na alii. Sprzedawca podał zły tracking numeber i nie było z nim kontaktu. Po założeniu sporu wczoraj, dziś sprzedawca napisał wiadomość w której podał teoretycznie nowy tracking numer. Mam zaakceptować tą propozycję i czekać na przesyłkę?
  • 18
@Andczej od momentu kiedy sprzedawca teoretycznie wysłał przesyłkę minęło 12 dni. Przez 10 dni był podany fejkowy numer. Po założeniu sporu wysłał nowy nr ale tylko w wiadomości. W aplikacji przy zakupionym towarzy przy opcji śledzenia dalej jest fejkowy numer.
@Andczej tylko teraz mam zaakceptować rozwiązanie sporu? Jeżeli zaakceptuje teraz to będę w razie czego miał możliwość założenia sporu jeszcze raz ?
@Worior:
@Andczej: Po zakończeniu sporu nadal bedzie możliwość otworzenia kolejnego, o ile czas ochrony nadal trwa. Ja bym zamknął i poczekał na rozwinięcie sytuacji, czyli oczekiwanie przesyłki do 60-ciu dni. No chyba że sprzedający robi totalnie w wała, to wtedy nie ma co czekać tylko odzyskać hajs i kupić gdzie indziej.
@czerwonyziemniak czas na dostarczenie miałem 30 dni. W podanym przez sprz3dawce nowym nr pisze hong kong - Kraków więc teoretycznie do mnie. Tylko czy nie powinien zmienić tego numeru w zamówieniu żeby było widoczne w aplikacji przy zamówieniu ?
czas na dostarczenie miałem 30 dni.


@Worior: roboczych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W podanym przez sprz3dawce nowym nr pisze hong kong - Kraków więc teoretycznie do mnie.


czyli DHL