Wpis z mikrobloga

Bardzo dawno mnie tu nie było, wiem że niektórzy z was się martwili :) Dziękuje bardzo za wiadomości :*
U nas wszystko dobrze, żyjemy, zmieniłam pracę i jestem bardzo zadowolona, przeprowadziłam się, urządzam się powoli :) W życiu prywatnym też trochę się pozmieniało, mam nadzieję że na lepsze.
Nie mam nawet czasu siąść spokojnie przy kompie.

Pozdrawiam z Zorą i wracam do malowania ścian :*
@PiccoloColo @nama @Zielony34 @matra

#psy #pies
#zorabull - polecam - użyj tagu jeśli chcesz widzieć więcej, lub wrzuć go na czarną listę jeśli nie chcesz widzieć moich postów.
#bulterier #smiesznykonik #smiesznaswinka
m.....l - Bardzo dawno mnie tu nie było, wiem że niektórzy z was się martwili :) Dzię...

źródło: comment_8UWdmkwXurFd7zsaIeI8u19aVrMIDKcJ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@migdalll: widziałam to zdjęcie już na FB i też zauważyłam, że jakaś taka bardziej świnia się z niej zrobiła ( ͡º ͜ʖ͡º) a okno faktycznie zajebiste ( ͡ ͜ʖ ͡) powodzenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: zora ma aktualnie "kobiece dni" i wygląda na o wiele okrąglejszą, ale może to dlatego że wpieprza ok 800 g dziennie, a mało chodzimy przez moją prace, remont i pogodę, nie ma gdzie spalić tego... Ale jutro idziemy 13km ze znajomymi z pracy, będzie jeszcze jedna suczka, poszaleją :D
@nama: ja też :D
@Truski: jest świetne, pięknie doświetla mieszkanie, i jest moim tv,
@matra: dziękuje:*
  • Odpowiedz
@migdalll: widziałem to zdjęcie i Zorka nareszcie przypomina TTB.... :P

Ogólnie to kapitalne okno, strasznie mi się podoba.

W życiu prywatnym też trochę się pozmieniało, mam nadzieję że na lepsze.


@migdalll: mam nadzieje, że nadal u "K" wszystko OK i nie o to Ci chodziło... ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz