Wpis z mikrobloga

Czy warto inwestować w Macbooka Air czy lepiej jakiś laptop z Windowsem? Sprzęt potrzebny do pisania pracy w ruchu, ew drobnej edycji filmów. Nigdy wcześniej nie korzystałem z macOS, nie mniej kusi długi czas trzymania baterii i intuicyjność #apple #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@QbasX: warto, ale czy do montażu to nie wiem, montowałem na najtańśzym airze trochę, ale za to materiały w 1080p do tego jeszcze after i premier i szło, ale trochę ciężko miał, ale polecam aira jak najbardziej, najtańsza opcja co prawda procek 1,6ghz ale nikt nie patrzy ze w turbo to 2,7. Myślę, że air jest stworzony własnie do pisania w ruchu czy lekkich prac i nada Ci się idealnie
  • Odpowiedz
@QbasX: jak dla mnie tak :P używam go w domu, nie jest mój ale wiem jak śmiga. Od 1,5 roku pierwszy raz pare dni temu włączył się wentylator w nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@QbasX: powiem tak air jest super do tego co piszesz, ale ja osobiście wziąłbym pro 13 (z 2014) (wiem, że to droższe itp), ale przemawia za mną port hdmi, wyświetlacz retina i czarne ramki ekranu, ale obydwa lapki są świetne, tylko służą lekko do innych celów
  • Odpowiedz
@QbasX: właśnie ja niedługo będę stał przed tym wyborem (bo albo używka pro 13 albo air) i chyba bardziej jestem za pro 13 (rzadko podróżuje, jeśli podróżujesz to chyba lepiej air)
  • Odpowiedz
@QbasX: Uzywka 13" Pro z 2014 zdecydowanie. Z tego co pamiętam tam chyba był już ForceTouch. Zakochasz się w sprzęcie, bierz bo będziesz żałować, że nie spróbowałeś. Mam 15" mid 2015, wiem mówię.
  • Odpowiedz