Wpis z mikrobloga

@Tical25: nie wydaje mi się, żeby scena robienia loda figurce była nawoływaniem do nienawiści (a wręcz mordowania) na tle narodowościowym / wyznaniowym. używanie takiego porównania urąga rozsądkowi. I nie wmówisz mi, że wrocławscy naziole palili kukłę Żyda symbolicznie albo że to był artystyczny performens. xD
@grabsoon: oczywiście, że towarzystwo się domyślało konsekwencji. towarzystwo jest przeciwne dominacji kościoła katolickiego nad życiem publicznym w Polsce i Europie i w ten
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: jak się ma gówno zamiast mózgu to można mieć pretensje do siebie a nie do jakiegoś wyimaginowanego przeciwnika, osobiście spośród kilkudziesięciu osób z którymi utrzymuje bliski kontakt, nie znam ani jednej której kościół w jakikolwiek sposób by zaszkodził, większość ma na niego #!$%@? i żyje jakby go nie było
  • Odpowiedz
@WyczesanyCzesiek: może nie wiesz, ale ludzie starej daty są jakby bardziej podatni na kościelne pranie mózgu, a wręcz byli wychowywani w ślepym posłuszeństwie wobec niego, więc ciężko ich winić - w związku z tym mógłbyś trochę grzeczniej dobierać słowa, bo równie dobrze ja mogę powiedzieć, że masz gówno zamiast mózgu, skoro nie widzisz ilu ludziom kościół namącił w głowach.
  • Odpowiedz
@strikte: Super kara :D Zakaz grania w gównoserialikach tvp :D Co ona teraz pocznie :D Mniejsza, że już od dłuższego czasu tam się nie pokazywała, ale co tam...
  • Odpowiedz