Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tutaj mirek spierox który próbował na własną rękę wyjść z #przegryw Jakiś czas temu poznałem na #tinder pewną dziewczynę z którą świetni mi się gadało, bardzo szybko przeszliśmy na fb i telefon. Potrafiliśmy gadać długie godziny i praktycznie o wszystkim. Już w głebi ducha liczyłem że coś mi się w tym życiu jednak uda. Mieliśmy już nawet umowione spotkanie mimo iż mieszkamy daleko od siebie to jednak to mogło się udać, bo wszystko było ugadane. Lecz przed samym spotkaniem nagle to wszystko odwołała tłumacząć się pracą, no dobra zrozumiałem to jakoś i proponowałem inny termin ale zawsze znajdywała jakoś wymówkę. Ogółem od tego czasu jakoś mniej pisała, rzadziej odpisywała i ogółem tak inaczej mam się gadało. Co się okazało? Znalazł się inny Pan bolec, którego poznała później niż mnie ale to nie przeszkodziło jej jechać do niego przez pół Polski. Skąd to wiem to sama w końcu przyznała, ja mogę być jej internetowym kolegą co najwyżej. Ale jakoś tak nie chcę i patrzeć na fotki jak jest szcześliwa z Panem bolcem, wiem miała prawo wybrać, lecz jednak boli. Chodzi o to że żałuje że coś próbowałem robić, bo ten ból jest gorszy od wiecznego #tfwogf I boje się teraz podjąć drugą taką próbę, bo co jeżeli drugi raz wpadne w takie coś? I wiem że nie bedę miał swobody poznawania nikogo nowego bo będę żył złymi wspomnieniami. Skoro ja nawet nie mogę za pomieć o tej i jak sobie przypomnę naszę rozmowy to aż żal :(
#anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
SpienionaAzjatka: Nie martw się bo to bardzo częsta sytuacja. Wystarczy że pojawi się ktoś przystojniejszy i od razu zlewają reszte. Zresztą przecież identycznie jest z facetami, złapiesz kontakt z 9/10 to olewasz wszystkie 6/10 mimo że pisałeś z nimi codziennie. Moja rada - szukaj na tinderze dziewczyn w promieniu 10km i nie pisz za długo, od razu umawiaj się na spotkanie. Tylko na żywo może coś zaiskrzyć i pojawić się chemia