Wpis z mikrobloga

Parę słów, bo muszę to gdzieś z siebie wyrzucić, a się #!$%@?łem. Nie rozumiem co się dzisiaj #!$%@?ło, nie rozumiem chyba kibiców Celtics i samego Ainge'a. Ja wiem, że cena za PG jaką dali Pacers to było za dużo, ale #!$%@? mać kolejne okienko NIE ROBIENIA NICZEGO. Pieprzenie, że ważniejsza jest przyszłość to głupota, po co podpisywany był Horford który ma 30 lat, skoro i tak zarząd stawia na przyszłość?

Omińmy Horforda, powiedzmy, że przyszłość jest najważniejsza. Dlaczego marnują najlepszy sezon IT który prawdopodobnie nie będzie lepszy, zamiast np wymienić go za picki i jakiegoś młodego gracza? Po co trzymać Bradley'a który też osiągnął raczej swój sufit, a nie próbować coś za niego wyciągnąć?

Swoją drogą, z tego co czytam wszyscy uspokajają, że przecież jest taka młodzież, tyle picków. Jaka młodzież? Smart który ma nadwagę, kolejny rok gra na tym samym poziomie. Rozier którego lubię, ale nigdy nie będzie wybitnym graczem. Jest jeden Brown, który jest bardzo młody, daje nadzieje, ale to jeden zawodnik. Wszystko opiera się na tym, że wyciągnął coś w drafcie. Kibice Celtics brandzlują się pod ilość picków jakie mają, nawet dziś po wszystkim mówią, że szkoda oddawać 1 pick? Jaki #!$%@? 1 pick? Przecież na 1 pick jest tylko 25% szansy, wiadomo, że jest to największa szansa spośród innych drużyn, ale to nie jest nic pewnego. Okej, mamy draft kogo wezmą Celtics? Top 3 to guardzi, więc są dwie opcje: albo Thomas będzie ograniczał minuty jakiemuś super talentowi, o którym tak głośno się mówi, albo dużo mniej minut dostanie "świetna młodzież" w postaci Smarta i Roziera. Jest Josh Jackson, ale on dubluje się z Brownem więc znów problem ograniczenia minut.

Pewnie dużo jest głupot w tym co pisze, bo robię to na #!$%@?, ale naprawdę nie rozumiem kibiców którzy są pewni, że Celtics czekając stworzą jakąś dynastię. Wiadomo, że mają dużą szansę, że wszystko rozwinie się dobrze, ale wystarczy jakaś kontuzja czy inne nieszczęście i może się okazać, że nie będzie tak kolorowo.

Jedyna nadzieja jaką mam, to draft. Wtedy musi być jakiś ruch, jeśli tego nie będzie będę mógł głośno powiedzieć, że Ainge jest zakochanym w sobie i swoich pickach egoistą bez jaj.

Celtics mieli okazję przeskoczyć górkę, nie zrobili tego, mam nadzieje, że to się nie zemści.

#nba
  • 15
Święta prawda, Celtics bardzo sprawna organizacja ale brakuje im tego zadarcia w zarządzie, które chociaż mogłoby potem skutkować zagrożeniem LeBronowi i spółce. Mają teraz bardzo fajny skład, z miejscem w salary, powinni się skusić po jakiegoś all-stara i atakować po finały NBA. A tak, to pewnie #!$%@? od Wizards w 2 rundzie.
I dobrze im tak. Zwłaszcza, że w tym roku Cavs do pyknięcia o ile by zrobili głośny, porządny trade ze
@parooow: no ale jaki byłby sens wymienić tak całkiem hipotetycznie tego IT na PG ? czy ogólnie wymienić Thomasa na kogokolwiek? w tym sezonie nie byłoby kontendowania bo to by była zamiana all star na all star ilośc gwiazd w Botonie by nie wzrosła
@parooow: Wiesz jakie są dzisiejsze drafty? Ingram( ͡° ͜ʖ ͡°) itd. Tu nigdy nic nie wiadomo. Przykładowo taki Tyreke Ewans. Mega sezon jako rookie .Zadatki na przyszłą gwiazdę NBA, a teraz szkoda gadać.Zmarnował się chłopak. Horford za taką kasę jaką dostał powinien też grać lepiej. Bostonowi ewidentnie brakuje kogoś pod koszem. Taki rim-protector. Nie narzekaj tak na Boston. Popatrz co się dzieje w innym organizacjach. Tam to
@parooow: Popieram z Horfordem + pamiętam duet podkoszowych bestii Atlanty xD Oni mi się kojarzą z takimi spoko ziomkami, przytrzymają ci piwo, pomogą dojść do chaty ale gdy sie pali pod nogami to pierwsi padną na glebę albo nie trafią game winnera na pusty kosz xD Zaraz kontrakty im pospadają i bedzie casus Atlanty.
@parooow: przesluchalem Palme z szostego gracza, to nie jest tak ze Ainge nie prowadzil rozmow, z tego co uslyszalem , to LArry Bird nie chcial brac szansy 65% na top 3 pick 2k17, i 25% na 1st pick 2k17 , wiec to ze strony Indiany bylo duze ryzyko. Niepewny pick w top 3, plus opkaowanie Smart, Rozier to nie przekonywalo Birda
@nobrainer: pisałem, że też myślę, że chcieli za PG za dużo, chodzi o podjęcie męskiej decyzji, a nie bycie pomiędzy przebudową, a bycie contenderem, zrobienie czegoś co pomoże obrać kierunek

@Unreal6277: wiem jakie są drafty, dlatego dziwie się, że tak bardzo wszyscy są ich pewni, wiem, że sytuacja Celtics jest super tylko właśnie to ich gubi- mają tyle atutów, że zapominają, że trzeba ich użyć

@l3chu: nie pisałem o
W tym roku i tak ciężko by coś było ugrać


@HalfManHalfAmazing: No wlasnie mogliscie ugrac Butlera i Boston juz w tym sezonie/playoffach by mocno straszyl. OKC wyciagnelo taki pakiet za nic to nie wierze, ze Ainge nie byl w stanie zaproponowac takie dealu zeby Bulls puscili Butlera. To byl wlasnie ten moment zeby juz zaczac dzialac i wyjac glowe z piasku. Po co zbieranie tych wszystkich pickow jak i tak sie
@parooow Miałem wczoraj prawie takie same przemyślenia. Celtics stoją w rozkroku, z jednej strony mają super skład, żeby rozbudować go o gwiazdę i walczyć o mistrzostwo, dzięki bardzo niskim kontraktom, ale w tym wszystkim boją się, że cały trud pójdzie na marne, bo mają naprzeciwko siebie Cavs LeBrona i takie BIG4 w Oakland. A z drugiej mają picki i szansę (ale to są dalej tylko szanse, przecież w drafcie może pójść bardzo
@marsellus1: Napiszę tak. Woj twierdzi, że Ainge rzucił na stół WSZYSTKIE picki. Poza tym #!$%@?, zapamiętajcie sobie. To nie jest Waszyngton, żeby grać o drugą rundę i się pod to tasować. Jak nie ma szans na misia, to nie ma szans na zastawienie przyszłości. Tylko tyle i aż tyle.
@parooow: @HalfManHalfAmazing: No spoko wyobraźcie sobie sytuacje, ze Boston przystaje na to co Larry Bird chce za PG i #!$%@? 2018 rok i Pual odchodzi z drużyny, wszystkie assesty w #!$%@?. Przeciez PG juz sie wypowiadał że chce grac dla Lakers albo Pacers. Myślę, że jakby PG był zaangażowany w te rozmowy i powiedział, dobra chcę iść do Bostonu interesują mnie tylko mistrzostwa to by pewnie ten deal siadł.