Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: Nie mylę. Naród wybrał tych ludzi, tak samo jak wcześniej tuska a jeszcze wcześniej wałęsę. Ten sam Naród. Zwolennicy demokracji którym nie pasuje demokracja, ciekawy przypadek psychiatryczny. Poza tym, nie to miałem głównie na myśli. Wejdź sobie na artykuł o Polakach (idiotach i podludziach dodam) którzy zabili Słowaka. Festiwal lewackich wzwodów...
@pzkpfw: Tak mam kolego :) lista lewackiej hańby u mnie długaaaaaaaa. Dopiero od jakiegoś czasu da się na ten lewacki portal wchodzić (po zablokowaniu kilkudziesięciu osób).
Wszystkie wzmianki o alimenciarzu, bolku, tusku, baumanie i innych wybitnych postaciach minusują stadami :) a że mają z moderacją układy, to "załatwiają" bany prawej stronie. Miałem już chyba z 5 :). Bolszewia cholerna.
Wystarczy zakazać działalności organizacji finansowanych z zagranicy.


@MrocznyBrokul: i co to zmieni? zmienię poglądy i zacznę wychwalać nasz rząd?

Nie pomylił. Polskę i Polaków szkalujecie tak samo jak rząd.


Czy mam bezwzględnie chwalić wszystkich naszych rodaków?
Nawet jak dopuścili się czegoś złego?

I jeszcze raz powtórzę, nie myl Polski z polskim rządem. To jak wygląda teraz nasza ojczyzna i jak jest postrzega na świecie to konsekwencja działań rządu, wielu ich decyzji
@k1fl0w: Nie zaczynaj lewackich hołubców. Gdzie ja tobie czegoś zakazałem? Pokaż albo przeproś za pomawianie. Co innego krytyka a co innego histeryczne kwiki na tym portalu w gw, tvn, onecie i w innych sponsorowanych mediach. O ile ten rząd nie ma nic wspólnego z prawicą mi bliską ponieważ są to socjaliści i to daleko bardziej na lewo niż jacykolwiek postkomuniści w Polsce, ponadto lansujący Kościół Rzymski którego również zwolennikiem nie jestem,
@k1fl0w: Nie, nie zdaje sobie sprawy urodziłem się wczoraj i cieszę się, ze mogłem cię poznać - wiele mi wyjaśniłeś. To gówno rozlane jest na cały wykop, cale mirko a nie na ten jeden tag.