Wpis z mikrobloga

LEGO Batman wreszcie obejrzany. Świetny, zabawny. Mega mi się podobał. Zaryzykuję stwierdzenie, że lepszy od większości filmów z super bohaterami :)

Niesamowicie zrealizowany, duuuużo się dzieje na ekranie, nie ma się kiedy nudzić. Gorąca polecam! Koniecznie w kinie!

P.S. Udało mi się obejrzeć wersję z napisami, polecam. Po angielsku masa żartów nie do przetłumaczenia, co już było widać w napisach. Poza tym dubbing nie jest nawet w połowie tak udany jak oryginalne głosy.

#lego #film #batman
Kalais - LEGO Batman wreszcie obejrzany. Świetny, zabawny. Mega mi się podobał. Zaryz...

źródło: comment_MUSkyCkdvf19kcv8q3Y4XaEzAq8uLFdl.jpg

Pobierz
  • 4
@Axtezim: To słabo :(

Był też trailer Ninjago z dubbingiem. Strasznie źle to brzmiało w porównaniu do oryginału (poniżej). Mam nadzieję, że będzie wersja z napisami, bo też bym to z chęcią obejrzał w kinie. Ale z dubbingiem bym nie dał rady...

Pewnie będzie sporo gorsze od Batmana, ale dla samych wizualnych doznań bym zobaczył na dużym ekranie :) Np. scena z 1:27 wygląda extra. Ciekawe czy wydadzą taki zestaw? :P
Kalais - @Axtezim: To słabo :(

Był też trailer Ninjago z dubbingiem. Strasznie źle...
@Kalais: Fakt, głos Willa Arnetta jest mistrzowsko dopasowany do postaci Batmana, polski dubbing nawet nie ma podejścia do tak charakterystycznej postaci. I problem z wieloma tłumaczeniami żartów sytuacyjnych, czy odnoszących się do popkultury też niestety istnieje, już w LEGO MOVIE było to widać.