Wpis z mikrobloga

Kupujesz sobie figurkę z chińskiej bajki poprzez renomowany serwis Allegro, przychodzi wredna podróbka, grzecznie zgłaszasz to do pani sprzedającej - nuż się pomyliła? Może ona też jest ofiarą! Może to jakieś biedne dziewczę, które nie wie, że Chińczycy też robią chińskie bajki, od czasu do czasu? Nie chcesz jej przecież robić przykrości z powodu pomyłki, myślisz sobie. Tak, to na pewno nie jej wina!

A ta ci jeszcze rzuca w twoją uradowaną twarz grubym, całym mokrym od gniewu i oburzenia mailem, że przecież "Wiem co sprzedaję, co to za pytanie! Jakby to był oryginał to bym napisała w opisie przecież, czego się spodziewać za taką cenę? Skąd ten pomysł, że to oryginał?!". Smutna buzia.

Właściwie już dawno przestało mnie dziwić takie powierzchowne podejście do anime, ale to już jawny sabotaż mojego stylu życia. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#januszebiznesu #allegro #randomanimeshit
  • 5
  • Odpowiedz
@incredible_innocent: Sprawa została oczywiście zgłoszona, jednak wygląda na to, że Allegro nie jest skłonne wyciągnąć żadnych konsekwencji wobec tej pani. I to pomimo tego, że sama przyznała się do sprzedawania podróbek na lewo i prawo.

Najwyraźniej albo ich to nie interesuje, albo są niekompetentni - nie wiem co gorsze. Będę jeszcze się wykłócać, a jeżeli nic to nie wskóra to pozostaje policja - tam to mi dopiero pomogą w sprawie przestępstwa
MadokaDobraWaifu - @incredible_innocent: Sprawa została oczywiście zgłoszona, jednak ...

źródło: comment_N5MeHNMSZuqCLisvBrHMXJ0t5iLJTx6R.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz