Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #wroclaw , czy ktoś mi może podpowiedzieć gdzie jutro zobaczę w waszym mieście mecz Ajax-Legia. Chodzi mi o jakiś bar, z fajną atmosferą i dobrym piwkiem w miarę blisko centrum. A może ktoś z was też ma zamiar oglądać ten mecz gdzieś na mieście i można się podłączyć? W przypadku opcji nr 2 stawiam piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@ChempyTuj Felicita na ruskiej. Na Facebooku napisz do nich to Ci odpiszą czy na 100 pro. Polecam. Fajny pub z dużym ekranem i kilkoma tv. Możliwa rezerwacja co zalecam to prawdopodobne miejsce w pierwszych rzędach. ;) być może sam się wybiorę więc będzie się można zgadać ale to jutro będę wiedział.
@luktuc: nie uwierzę, że gdziekolwiek poza Warszawą ktoś może oglądać Legię w lokalu. Dziwi mnie, że jakikolwiek lokal w innym mieście niż Warszawa rozważa puszczanie takiego meczu.
@PepeXD nie wiem czy tam będą transmitować bo tydzień temu nie byłem ale wcześniej Legie w LM oglądałem w Jokerze pod nasypem (swoją drugą jest też tam jeszcze Sport pub gdzie dużo transmituja) tak więc uwierz bo to prawda :P

Edit
Aha i tydzień temu na spacerze po okolicach rynku widziałem kilka tabliczek przy niektórych lokalach informujących, że zapraszają na transmisję meczu legii ;)
@Przepior86: @luktuc: napisalem do tej Felicity i odpowiedzieli że transmisja będzie i to na telebimie, więc pewnie się tam pojawie. No chyba że macie inne pomysły to dawajcie znać jak wam się coś wyklaruje, bo fanie by było się spotkać ( ͡° ͜ʖ ͡°)