Wpis z mikrobloga

@push3k-pro: chyba za stalina, w wolnej polsce ty bys zostal rozstrzelany za zdrade. jakos usa lub niemcy bardziej zaszkodzilo polsce niz rosja wiec dlaczego mamy slepo i za darmo (a nawet doplacac) sluzyc niemcom i usa a walczyc z rosja? przeciez mozna byc niepodleglym i otwartym na obie strony jak np egipt czy israel.
@bombastick: Nie miałem zamiaru ciebie wołać bo prawdopodobnie byś sobie tego nie życzył. Zdaje sobię sprawę z tego że świat nie jest czarno biały ale najwyraźniej ty nie zdajesz sobie z tego sprawy bo nie tolerujesz moich poglądów. Mam wśród swoich znajomych osoby z praktycznie wszystkich opcji politycznych i społecznych czy gospodarczych więc nie ucz mnie niczego. Chłopcze.
@RuskiAgent1917: wiesz generalnie w przeciwieństwie do ciebie i czasem potrafię się dogadać i z @Pantokrator i @2PacShakur i @zenon-gorecki-9 i @bombastick co więcej jestem przeciwny banowaniu przed moderację i nie #czarnolisto nikogo a skoro ty porównujesz poziom @matador74 do forum onetu to są aż dwie możliwości. Pierwsza to poważne problemy z edukacją a druga z własną osobowością. Z edukacją bo nie potrafisz dokonać krytycznej analizy źródeł a z osobowością dlatego, że